Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mesélsz nekem valamit? Mint...

Mesélsz nekem valamit? Mint ha barátok lennénk.

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 01:28
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Ő, nem.
2020. nov. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Jaj, kepzeld mi volt! Na mondtam en, baszki.
2020. nov. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 Nem vagy vicces.
2020. nov. 30. 01:43
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Ez sem volt vicces,semmi értelme.
2020. nov. 30. 01:44
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

De volt ertelme, a baratom hajszalpontosan ertene, mit mondok es mire. Viszont viccessegrol nem volt szo.

Egy barat felszavakbol is ert.

2020. nov. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

#4:

Mert az álbarátságnak, amit te akarsz, annak mi értelme?

2020. nov. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 Annyira még nem ismerjük egymást.
2020. nov. 30. 03:28
 8/10 A kérdező kommentje:

6#Ha úgy nézzük van aki azt mondja semminek sincs értelme.

Leszel akkor az igaz barátom?

2020. nov. 30. 03:31
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Volt egy régi játék az első game, amit vettem pc-re (nem volt akkor internetem) I'am going IGI. Sokat szenvedtem vele anno, és akkoriban még volt Hotdog.hu ott kérdeztem hogy van-e hozzá cheat. "Hú de béna vagy, tök könnyű játék" Savaztak a kockák, de akadt aki azt írta használjak trainer-t; hàt én nem tudtam mi az.

Szóval tegnap és ma nosztalgiàztam elővettem ezt a jàtékot és persze hasznàltam trainert is (örök élet, végtelen lőszer)

Annyi volt, hogy a fegyvereknek utàna tudtam nézni, volt is a jàtékban egy érdekes fegyver és érdelkődve olvastam a jackhammer-ről a neten.

2020. nov. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Hello!

Látom nem aludtál az éjszaka, valami gond van?

Képzeld nálunk tegnap kisütött a nap, mentem is egy nagyot sétálni. Igaz közben olyat láttam amitől kirázott a hideg. Az egyik romos háznál láncra verve (kb.1,5m-es) egy kicsi kutyát láttam mindenféle fedél nélkül. Na majd kitalálom mit tehetnék az érdekében.

Amúgy sok időt töltöttem a 'gyakorin', Te ismered ezt az oldalt? Gábor szerint le kellene innen lépnem, szerinte rossz hatással van rám. Mit gondolsz igaza van?

Remélem kipihened magad, rá érsz válaszolni.

Légy jó 😀

2020. nov. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!