Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdeklem vagy akkor mi okozhat...

Érdeklem vagy akkor mi okozhatja ezt a viselkedést részéről?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó fiú haverom, úgy éreztem, hogy benne megtaláltam a lelki társamat. Még fiatalabb korunkban, mikor érzekenyebb voltam, ő pedig egy esetben nem volt velem őszinte(nem olyan nagy bűnt hallgatott el, de a lényeg, hogy egy velem kapcsolatos dolgot, ami akkoriban nekem nagyon rossz volt, tudtom nélkül kinyomozott, aztán mindenkivel közölte, csak velem nem. 1x kért a barátaim kérésére egy gúnnyal átitatott bocsánatot, látszott, hogy ő ezt nem tekinti bűnnek. Én akkor nagyon magam alatt voltam, elküldtem, Facebookon is töröltem az ismerősök közül. Utána valahogy még neki állt feljebb egy gúnyos bocsánatkérés után,de egyik barátnőm 2 nap múlva mondta nekem hogy a srác békülni szeretne velem, mondtam, hogy rendben legyen, erre semmi nem történt. Nem értem,miért. Később olyat mondott a közös barátainknak, hogy ő nem fog előre köszönni meg bocsánatot kérni, mert nem fog nekem hízelegni. Olyat is mondott, hogy nekem már mással is volt több évig tartó haragom (azt meg ő érte el meg hogy egy haragtartó vagyok. Tehát mesélték a barátaim, hogy folyamatosan rólam beszél, de már így negatívan. Ami nagyon rosszul esik hogy már a teljesítményem is becsmérli, amit eddig elismert :( . 1 évvel később én szerettem volna békülni, egyik barátom meg elmondta neki, de érdemi reakció nem érkezett. A fura az, hogy nem lépett velem kapcsolatba, de azóta is vadássza rólam az információkat, amikor beszélek, és ő ott van a közelben, folyamatosan hallgatózik. Amikor kiöltöztem egy alkalomra, akkor nézett az ajtóban is hosszasan, utána meg a teremben direkt beállt arra az oldalra ahol én is vagyok és ott is végig bámult.Másokat is szokott kérdezgetni rólam, a közös barátnőnkre meg haragszik, mert szerinte miatta szűnt meg köztünk a kapcsolat. Bámul, kérdezősködik, jól informált rólam, de mégsem keres meg. Mi lehet az oka?



20/L



2020. nov. 30. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Jobban jársz.ha igyekszel lekoptatni magadrol, próbalj keresni párkapcaolatot akkor rájön,hogy neki vége.

Tudom kegyetlennek hangzik.de ne ragadj le nála,ha nem beszéltek akkor hagyjon a fenébe!

2020. nov. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De csak barátok voltunk..viszont nem tudom, miért néz
2020. nov. 30. 09:28
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Ha akarsz tőle valamit, mondd meg neki. Tök mindegy, mik az előzmények. Ha hiányzik, ha nem jó neked így ez, és szeretnéd, ha jóban lennétek, keresd meg, mondd neki, hogy zárjátok le és nyissatok új lapot. Ha ez nem megy, vagy nem akarod, akkor meg tényleg tovább kell lépni.
2020. nov. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen a fiúcska. Akar is tőled valamit, de fél is felvállalni az ezzel járó felelősséget.
2020. dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha akarsz tőle valamit edd a tudtára.
2020. dec. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!