Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok arról ha megkérd...

Mit gondoltok arról ha megkérdezik (2 fiú) a legjobb barátomat arról, hogy én meleg vagyok-e? Miért nem kérdezik meg szemtől szembe tőlem? Vagy ázért kérdezték meg tőle, mert ők melegek? F/17

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom mert ha tévesen gondolnának melegnek, az nagyon kínos lenne nekik, esetleg azt hiszik hogy mélyen megsértenének vele.


Sajnos a "bzizás" egy eléggé elterjedt sértési forma.

2020. dec. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Azért kérdezték meg, mert ők nem melegek és látták rajtad a gyanús jeleket. Nem kérdezik meg tőled, mert ha nem vagy az, akkor csúnyán megbántanának a kérdéssel.
2020. dec. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Nem akarnak tévesen megverni.
2020. dec. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, számomra is a hetekben derült ki, hogy az osztályban a társaságunkról azt gondolják többen, hogy valamelyikünk meleg, és már tippeket raknak ránk, ami időszakonként változik.

Érdeklődnek, mert érdekes, ha valaki más, szerintem ennyi a dolog.Tőled pedig nem fogják szemből szembe megkérdezni, ahogy előttem mondták, hátha tényleg az vagy, és kínos lesz a dolog.

2020. dec. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!