Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet a magyarázata?

Mi lehet a magyarázata?

Figyelt kérdés

Volt egy legjobb fiú haverom. Régen mindent együtt csináltunk. Mikor nem voltam suliban 2 hétig, de elmentem befizetni valamit akkor odajött, hogy de mikor megyek már meg sokáig kérlelt hogy gyerünk ugyanarra az egyetemre.Időközben beállt egy kis változás. Mostanában már nem beszélünk, kicsit összekaptunk és ő azt hiszi hogy én utálom, ami nem igaz. Igaz, hogy ő nem szép dolgot tett, de valójában mindketten hibásak vagyunk a dologban, mert ő nem volt velem őszinte, én viszont nem megfelelően kommunikáltam le a dolgot. Nem szólunk egymáshoz viszont egyfolytában engem néz. Mikor elmentem mellettük a folyosón akkor utánam nézett. Van egy nagy baráti köre akikkel beszélgetni szokott, és mikor én kint felléptem, akkor otthagyta azt a kört, és ő egyedül nézett engem. Infókat is szed a közös ismerősöktől rólam, viszont valahonnan azt hallottam hogy azt mondta hogy nem fog bocsánatot kérni. De ha nem akar velem beszélni, akkor minek mutat ilyen "jeleket"?



19/L



2020. dec. 4. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot kerni nem akar, mert ő is úgy látja, hogy mindketten hibásak voltatok, de attól még szeretne beszélni veled, csak azt hiszi, hogy te nem. A férfiak macsók, inkább szenvednek, mint hogy nyissanak, úgyhogy neked kell őt megszólítanod.
2020. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben felmérném a helyzetet, kezdeményeznék valahogy, megnézném hogyha én ugyanúgy állok hozzá mint a konfliktus előtt, az neki ok-e, mert ha igen, akkor tulajdonképpen el van felejtve, meg tudjátok beszélni, stb. De azok alapján amiket leírtál, érdekes a viselkedése, és határozottan azt mutatja hogy vagy keresi a társaságod, vagy te keresed annyira hogy mindezek egyáltalán nem miattad történtek, csak neked hiányzik. Plusz ha azt hiszi hogy utálod, lehet hogy nem is mer közeledni emiatt.
2020. dec. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!