Hogy vagy ma?

Figyelt kérdés
2020. dec. 6. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Egész jól,süt a nap,itt a tavasz🌞
2020. dec. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Szarul. A napokban nagyot csalódtam magamban, illetve egy barátom is nagyot csalódott bennem. Nekem fontos lett volna, hogy tudjak beszélni vele erről, de úgy tűnik, hogy őt annyira nem ütötte szíven a dolog, mint engem, szóval megkaptam tőle, hogy csak túl gondolom az egészet (pedig nem).


Nem rég életmódváltásba kezdtem és kissé úgy érzem, hogy kezd megcsappanni a motivációm, valamiért mindig sikerül elhatároznom, hogy magamért csinálom, de végül mindig valami külső motivációtól is függök, ami a fent említett események miatt már nincsen.


Szóval össze kéne szednem magamat és megtalálnom azt a belső motivációt, ami mellett nem esek szét újra.

2020. dec. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
81%

Mint aki karót nyelt.

Sok a teendő de sajnos ezek mind olyanok amiket nem szívesen csinálok. Nemrég volt egy-két csalódásom is (több területet felölelő) aztán inkább feljövök és gyakorizok, utóbbi időben nagyon rászoktam, nyilván a vírus miatt szociális élet sem a régi, és itt próbálok kikapcsolódni, több-kevesebb sikerrel. Legjobban ami feltöltene az valami autókázás a hegyekben (külföldön) valami rönkházhoz és ott tölteni az ünnepeket.

24/L

2020. dec. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Eléggé magam alatt vagyok, ez már hónapok óta az alap állapotom. Néha jobb kedvem van...de az tényleg ritka és csak egy kis ideig tart.
2020. dec. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Majd kialakul. Sajnos hajnalban megint nem tudtam aludni a melegfront miatt és kénytelen voltam végignézni a Mária, román királyné c. filmet és megsajnáltam szegényt, hogy nem kapták vissza a Tiszáig terjedő területet, mint ősi román földet, de végül is megalakult nagy Románia.
2020. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Köszönöm szépen a kérdésedet, nagyon jól vagyok!


Igaz, rengeteg tenni valóm lenne tanulás terén, tekintve, hogy végzős vagyok de nem kell rástresszelni, szép nyugodtan, chillesbe vágom magamat aztán csak ahogy kedvem szottyan...


Végre itt a December, ez a kedvenc időszakom, lehet töménytelenül zabálni, tiszta gúte élet van bro.



Na aztán arra mi a pálya?

2020. dec. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól szép az élet nagyon, legyetek hálásak.
2020. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kissé feszülten, mert A, holnap még nem megyek dolgozni, de B, kedden már igen, ahol I., egy fontos beszéltetést tervezek valakivel, és II. egy nehezebb feladat megoldása vár. Igyekszem, hogy jól sikerüljön minden végre.
2020. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7 Toxikus pozitivitásról hallottál-e már?


Szétcsúszva. Szerintem a depresszióm már megint összeveszett a produktivitásommal.


Másrészt sikerült összeállítanom és kifizetnem egy rendelést, amit napok óta tologatok magam előtt. Már csak egy marék szivacs ecsetet és papírt kell leakasztanom valahonnan és jövő nyárig meg vannak oldva a problémáim.


Te, Kérdező, hogy vagy? Milyen napod volt?

2020. dec. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!