Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért őrülnek meg a lányok ha...

Miért őrülnek meg a lányok ha kapcsolatba kerülnek?

Figyelt kérdés

Egy nagyon egyszerű példával el is tudom magyarázni hogy mire gondolok mert ez sokszor előfordult velem, de máshol is.



Összejárogatok pár lánnyal mind 2 félnek jó ez igy de ez picit több mint szex mivel jól is érezzük magunkat és itt évekről beszélünk.


Amint barátja lesz a lánynak sekép sehang eltünik nemfoglalkozik semmivel senkivel (és ilyenkor abszolút nem is probálkozok szexre mert tisztelem annyira) de mint ha elnyelte volna a föld őket 90%ban.


Utána ha vége egyből felbukkannak legyen az 6-8-20 hónap múlva és mintha semmi sem történt volna elkezdenek beszélgetést generálni és át probálják ugrani ezt a nem kevés időt.


Namost forditott esetben orvérzés és soha nem beszél velem többet ha ezt én merem megcsinálni.


Azért mert kapcsolatban vagy/ok azért nem szüntetem meg a komunikációt olyan személyekkel akiket kedvelek de természetesen ha én vagy ő kapcsolatban van akkor a szex de még a találkozás is tabu nekem és neki is és ezt meg is értem mert mind 2 félnek a párlyának nyilván nem tetszene ha összefutnánk, de azért eltünni és totál kikapcsolni nem kellene de ezt mégis a legtöbb nő megteszi utána meg felbukkannak és forditva játszódik el akkor vérig vannak sértve örökre.


2020. dec. 7. 11:04
 1/5 A kérdező kommentje:
"párja" bocsi
2020. dec. 7. 11:05
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Mert fuckboy vagy, azzal nem illik tartani a kapcsolatot, ha komoly párja van valakinek. A te barátnőd örül, hogy tartod a kapcsolatot a fuckgirllel kapcsolatban is?
2020. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nezik a fiukak a telefonjukat,pedig az maganszfera...


Ne vedd magadra. Divat ellenorizgstni a masikat,mintha birtonben levo bunozo lenne...

2020. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 -al egyet ertek. En is, amikor a mostani baratommal osszejottem, letiltottan az ilyesfajta "pasimat". Egyrbkent o meg magyarazott is nekem, hogy egy kapcsolat mennyire nehez, meg azt meg kell tartani, inkabb elszorakoztat... Egyszerubb volt letiltani, hogy ne mondja a suletlensegeit.
2020. dec. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4# ez addig rendben van ha ezt igy is beszeltetek meg illetve ha forditva is igy mukodik es te nem haragszol meg rá.


Az esetemben ez egyoldalú, nem igy beszeltuk meg es ez alltalanossagban is igaz es ha ezt én csinálnám akkor menne az hogy sosem beszélünk mert vérig van sertve.


Ahogy mondtam is nálam a legtöbb ilyen nem csak szex hanem nagyon jó társaság is ami viszont szerintem tartható ha minden intim dolgot kiveszunk belole. Nyilván én sem korlatozom be a barátnőmet hogy kivel beszélget 1x1x.

2020. dec. 10. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!