Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudnék tenni?

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Neten kb. 1 hónapja megismertem egy fiút, és olyan furcsának érzem az utóbbi időkben. Barátilag indult ez az egész de én úgy látom mintha valamit titkolna csak nem meri mondani. Eddig egyszer találkoztunk de ott valamiért egyáltalán nem így képzeltem el.És egyszerűen nem tudom hogy váljak meg tőle mert volt hogy már vesztem össze vele és nem engedte. De ez nekem így nagyon nem jó, mielőtt még nem ismertem sokkal felszabadultabb voltam több helyre is mentem. De most meg hogy itt van ő és mondja hogy mostmár ne ismerkedjek senkivel. Ezt mégis hogyan képzeli mikor csak barátok vagyunk? Most komolyan meg akarja szavni hogy ne ismerkedjek hisz ő csak haverilag vagyok vele tehát nem is értem. Meg ha már annyira össze akarna jönni velem akkor miért mondja lányokra hogy szépek? Ha valakivel vagyok akkor még ha szép is az nem mondom hogy szép mert vele vagyok és az lenne a normális hogy akivel van az a szép. De én nem is akarok kapcsolatot tőle csak ezt így megjegyeztem. Már nem azért de egy átlagos fiúnak gondolnám és tudom hogy lenne tőle jobb is aki normálisabb lenne és nem lennék ilyen feszült, mert most eléggé azt érzem hogy nem tudom mitcsináljak vele. Mert néha mikor hallgatom ilyen roma zenét akkor meg elkezdi lehet van bennem egy vonóval de azt mondja viccből.De viccből sem mondok ilyet a másikra mikor nem is az. Néha mikor a beszólásokat viccesnek gondolja nekem nem az. Szóval nem tudom mit tegyek valaki volt már hasonló helyzetben vagy tudna pár tanácsot adni? De nekem ez nem hiányzik az elején még normális volt de mostmár kezd eltérni tőle. Nekem az sem tetszik hogy titkolózik és nem mondja el. Mondjuk egy tényező jó benne hogy lelkileg segít. Hát de mennyi olyan ember van még rajta kívül és lehet azzal nem is lennék ennyire feszült. Csak én azt érzem hogy ez így nagyon nem jó. Mert ez úgy beszél mintha csak ő létezne. Pedig mondom egy átlagos.És ilyen áron akkor majd találok mást később.


Köszönöm ha végig olvastad.


2020. dec. 7. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kerek perec mondd meg neki, hogy szeretnéd vele befejezni a beszélgetést, vagy megérti, elfogadja, vagy nem, ha nem akkor tiltás mindenhol.
2020. dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adj neki egy építő jellegű tanácsot! Épüljön le rólad!
2020. dec. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg tőle. Nincs miért ilyen embereket tartogass magad mellett, akik megszablyák mit csinálj.
2020. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!