Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nekem van igazam ebben a...

Nekem van igazam ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Barátnőm összeveszett egyik ismerősével pár napja és azóta csak róla beszél és siránkozik utána. Tanácsokat kér és segítek persze, rábeszéltem arra, hogy írjon rá, mivel ezt is vagy 10szer megkérdezte tőlem, hogy hagyjon békét vagy írjon rá. Eleve nem érdekelt a szitu, de egyszerűen nem értette meg, hogy nem érdekel.

Mivel ráírt ezért megkérdeztem legalább, hogy válaszolt-e. Elküldte a screent és mindent és megkérdezte tőlem, hogy ezek után mit tegyen. Mivel az illető kijelentette, hogy ő nem akar barátkozni ezért megírtam neki, hogyha tiszteletben tartsa a kérését akkor engedje el. Erre felidegesedett, hogy én csak azt akarom, hogy ők ne legyenek barátok és eleve semmi közöm nem volt ehezz. Persze ez nagyon kiborított, mivel ha nem volt hozzá semmi közöm akkor miért erről dumált egésznap és miért kellett minden lépését megkérdezze tőlem? Ezután megírtam, hogy egy nagy idióta és azóta nem írt semmit.



2020. dec. 7. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad. Hálátlan, igazságtalan módon viselkedett veled a barátod.
2020. dec. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!