Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit reagálnátok, illetve...

Mit reagálnátok, illetve gondolnátok egy ilyen szituációban egy adott emberről?

Figyelt kérdés
Adott egy jó ismerős. Volt munkatárs. Felhív valamelyik éjjel 02:00 órakor videochaten. Természetesen én nem vettem fel... hogy hív már valaki ilyenkor csak úgy, hogy meg sem kérdezi, hogy hívhat-e? Megkérdeztem miujság, hogy van. És erre azt válaszolja hogy csak azért írt vagy hívott mert nincs akivel perpill beszélgessen, és unatkozik.... Ti mit reagálnátok egy ilyen mondat után? Mert én nyomatékosan annyit írtam hogy "ok, joejt akkor" és szerintem nem szándékszom többet beszélni vele.
2020. nov. 29. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jártam már így. Nem sértődtem meg, nem háborodtam fel. Csak megkértem, hogy máskor piásan ne engem hívjon 😊
2020. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem válaszolnék, utána törölném vagy tiltanám a francba.
2020. nov. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

En azt gondolnam, hogy ennyire pofatlan nem lehet, inkabb valami oriasi szorongas, elviselhetetlen magany tort ra, es probalt ide-oda kapkodni. Bar akkor az ember uzenetet kuld.

Tehat vagy elobbi, vagy ha nem, akkor az oriasi pofatlansag.

2020. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát.... én úgy értelmeztem, hogy jelenleg nincs nálam jobb, akivel beszélhetne... és így unalmában rám írt.. mert ha lenne abban az órában jobb party mint én, akkor sz.arna rám.
2020. nov. 29. 23:29
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha annyira jó ismerős, akkor lehetnél megértőbb, és nem kéne ebből ekkora ügyet csinálni, meg filozofálni róla. Ha ivott, akkor nyilván annak a hatása, nem gondolkodott, nem mérte fel, hogy ilyenkor már nem illik felhívni senkit. Ha meg rosszul volt lelkileg, akkor nyilván azért téged hívott, mert úgy gondolta, hogy te megértenéd.
2020. nov. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó na, lehet igazad van.. Kicsit az egomat bántotta talán ez.
2020. nov. 30. 12:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés mert én nagyon hangulatfüggő vagyok. A helyzet hozza. Ha épp terézanyus kedvemben vagyok, meghallgatom mi bántja és próbálok segíteni. Viszont van egy genyó arcom is, ha az van épp fenn, akkor ráb.om a telefont, hogy boldogítsa hajnali kettőkor a jóédesanyját mit képzel. Tényleg skizó vagyok etéren, de szerintem te jól jártál el, ne emészd magad. Mindig az első reakció a helyes.
2020. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De amúgy kicsit félre értitek a szituációt. Azért írt rám éjjel 2 órakor, mert más már nem volt fenn chaten ilyenkor, és unatkozott.... tehát ha nincs ló jó a szamár is effektus játszott.
2020. nov. 30. 22:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod.
2020. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

:)))

Mindennel ezt csinálom.

2020. dec. 1. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!