Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy érjem el hogy kedveljenek?

Hogy érjem el hogy kedveljenek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy eddig nagyon felénk és visszahúzódó voltam, 9.és lettem és ezen változtatni akartam...próbáltam mindenkivel közvetlen lenni de annyira hogy szerintem túlzásba is vittem...tehát nagyon látszik rajtam hogy mindenkinek meg akarok felelni és próbáltam tényleg mindenkivel jóban lenni. Annyira hogy már szinte gáz dolgokat beszélek. A lányok utálnak szerintem és egy pick me girlnek tartanak amiért a fiúkkal is próbálok jóban lenni, segítek nekik amiben tudok (ez pedig igaz ugyanúgy a lányokra is)... és ez nem elég, tudni kell rólam hogy nem nagyon ment az angol sosem nekem és egy mondatot hibásan írtam le és hallottam hogy azon nevetnek hogy próbálkozok...sulit is akartam váltani mert nem annyira érzem jól magam, de az oktatás jó és a tanárokat is szeretem. Valaki valami ötlet hogy hogy másszak ki ebből és ne legyek kb mindenki számára idegesítő?

2020. dec. 12. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Általában a nyomulós emberek az idegesítőek. Legyél titokzatos, kicsit visszahúzódó, kicsit fölényes.
2020. dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Panki Jr. ***** válasza:
73%
Legyen tartásod ne könyörögj senki figyelméért, ha valaki nem akar veled dumálni fogadd el és ne vedd magadra! Ne akarj segíteni ha nem kérik, az negatív fényt vet rád. És elsőnek igaza van kicsit legyél titokzatos, az nagyon unalmas ha valaki egy nyitott könyv, de a titokzatosság mágnesként vonzza az embereket. Csak arra figyelj hogy ne told túl, mert akkor taszítani fogja az embereket.
2020. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És szerinted innen már veszett ügy?
2020. dec. 12. 18:25
 4/5 Panki Jr. ***** válasza:
Nem tudom melyikünket kérdezed, de szerintem egyáltalán nem az. A gimi kicsit más helyzet ha elkönyvelnek valamilyennek akkor hiába változol kicsit az embereket nem fogja érdekelni. Drasztikus változás után már máshogy leszel bekategorizálva és nem az "idegesítő csaj" hanem a "menő csaj" vagy az "okos csaj", de ezzel óvatosan mert könnyen lehetsz a "lúzer csaj" is.
2020. dec. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálok változni, köszönöm a tanácsokat!
2020. dec. 12. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!