Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A Legjobb barátnőm haverjai...

Leonor12 kérdése:

A Legjobb barátnőm haverjai utálnak mert egy szerelem tesztes játékban őket és a barátnőmet írtuk be. Mit tegyek hogy újra kedveljenek?

Figyelt kérdés

#hit #szetakarom #választani.
2015. jún. 23. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nőjetek fel :)
2015. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszik hogy kibeszelem őket pedig nem. És Pénteken megyek baratnomhoz . Addig valamit kis kell találnunk. Nem látnak már szivesen.
2015. jún. 23. 21:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Jézusom...Ha ettől így felháborodtak nem lehetnek idősebbek 10 évesnél...Hagyd az ilyen gyerekes személyeket,mondj nekik annyit hogy csak vicceltetek,de amúgy bírod őket,de ha ennyiért könyörögni kell nekik hogy bocsássanak meg,akkor máskor is hisztizni fognak mindenért,és neked lesz rosszabb.Ha ilyen gyerekesek nem érdemlik meg a barátságodat,csak magadnak ártasz,nekem is volt ilyen ismerősöm.
2015. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Folyton csúnyákat terjeszt rólam az egyik és minden képemet megszerezték mert nyúlkáltak a barátnőm telefonjába. És nagyon jóba voltam velük . Az egyik Lehet bír de nem 100%. Pénteken megyek barátnőmhoz és addig valamit ki kell találnunk, hogy Megint kedveljenek.
2015. jún. 24. 07:39
 5/11 anonim ***** válasza:

Őszintén nem értelek...Tedd fel magadnak a kérdést:

Szükséged van ilyen "barátokra"?

Én ismerősnek se tűrnék ilyen embereket...

Ezeknek nem lehet mit kitalálni,ha nyalizni,könyörögni akarsz ilyeneknek az neked lesz rossz.Állj ki magadért,mondd meg nekik hogy nem vagy a lábtörlőjük,nem muszáj jóban lennetek,de ez nagyon gyerekes amit művelnek..

2 opciót tudok mondani: elviseled ezt,vagy kiállsz magadért.

2015. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad


tejesen egyet értek vele.pont eszt válaszoltam volna én is.

2015. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De jóban voltunk de egy másik barátnőm tehet erről. Hogy rosszba vagyunk. De nem tudom megmondjam e nekik ezt.
2015. jún. 25. 11:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Félre hívod őket,megbeszéled velük hogy nem veszekedni akarsz,csak ez így nem allapot,mondják meg nekik mi a problémájuk,te is elmondod,aztán vagy megoldjátok közösen,vagy nem kell erőltetni.

Legalább is én így oldanám meg:D

2015. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mégsem megyek holnap. Majd később. Még ráér. Arra kérek mindenkit aki olvassa hogy most mit írok az írja le hogy mit tudnék tenni. Köszönöm előre IS �
2015. jún. 25. 19:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Majd megváltoznak. Amíg nem meztelen képekez terjedztenek rólad, addig ne aggódj, vagy pucér képek. Mert történt ilyen eset is. Hany éves vagy?
2015. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!