Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Teljesen tanácstalan vagyok....

Doricicus7 kérdése:

Teljesen tanácstalan vagyok. Hogyan kedveljenek meg engem a barátom barátai és egyáltalán mit tegyek ennek érdekében?

Figyelt kérdés

A jelenlegi barátommal fél éve vagyok együtt és most szombaton lenne a szülinapom és arra kértem a barátomat hogy szervezzen nekem egy bulit a barátaival, akik amúgy az osztálytársai. Tegnap közölte velem a barátom hogy megkérdezte őket, de hogy senki nem akar eljönni mert hogy nem bírnak engem. Ez engem eléggé rosszul érintett, mert azt gondoltam hogy kedvelnek engem, mivel fél éve ismerem őket és régebben szinte minden héten jártunk el közösen bulizni. Már az is felmerült bennem, hogy a barátom szülinapjára sem hívnak meg,mert ők szervezik majd és ugye nem bírnak engem. Szóval fogalmam sincs hogy mi tévő legyek. És egyáltalán ilyen emberekkel ezek után hogy bulizzak,ha tudom hogy nagyon nem bírnak engem? De a barátom 18.szülinapját meg még sem hagyhatom ki...Igazából fogalmam sincs, hogy mi a bajuk velem, miközben én sosem ártottam nekik és nem is bántottam meg őket.

Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget.

Lány, 19


2018. máj. 15. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem kedvelnek, hát nem, sajnos nem tudsz sokat tenni ellene.

Pitizni, extrán jofejkedni, kaparni meg nem kell nekik.

Baxak meg.

Azt esetleg megkerdezheted nemelyiktol, mi baja veled!

2018. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben,nagyon szépen köszönöm a tanácsot
2018. máj. 15. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!