Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan beszélgessek vele, ha...

Hogyan beszélgessek vele, ha nem is értem, amit mond, neki meg nem elég érdekes, ami engem érdekel?

Figyelt kérdés

Van egy gyerekkori barátnőm és mostanában elég távol kerültünk egymástól. Minden nap írunk, nem erről van szó, de másfelé sodort minket az élet, más érdeklődési körbe. Én a végzettségem megszerzése óta dolgozom, élettársam van, éppen babát is várok, ezek a témák érdekelnek leginkább, ami ezekhez kapcsolódó meg szívesen beszélgetek közös ismerősökről is stb.

Anno mindketten hétköznapi csajok voltunk, én most is annak tartom magam. Barátnőm belekerült ilyen hogy is mondjam... nagyvilági körökben. Bejárta a világot, vállalkozik, folyton arról beszélne meg a tanulásról meg ha ilyen csajosabb téma van ,azt sem értem, mert pl. ilyen parfüm összetevökről meg ruhaanyagokról beszél, designer táskákról meg bőr anyagokról, én nem így életem a hétköznapjaimat, megveszem ami megéri meg tetszik.

Hogyan mentsem meg a barátságunkat? Félek hogy így elmegyünk egymás mellett, pedig jó lenne ha nem


2020. dec. 15. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy. Miért kell erőltetni ezt? Azzal beszélgess, akivel könnyen megy és szórakoztató.
2020. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amiket el kell engedni. Talán majd, ha hasonló élethelyzetben lesz ő is, akkor újra lesz miről beszélgetnetek. Én sem erőltetem azokkal a régi barátokkal a kapcsolattartást, akikkel már nincs közös témánk. Szép lassan elkoptunk egymás mellől velük, nincs harag meg semmi. Ilyen az élet.
2020. dec. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit tanul a barátnő? Hogyan, milyen keretek között járta be a világot?
2020. dec. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!