Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a legjobb haverom...

Összevesztem a legjobb haverommal! Mi a véleményetek a storyról?

Figyelt kérdés

PPT-t kell holnapra csinálni földrajzból és el kell küldeni a tanárnak és jegyet ad rá. A tanár megadott párokat és engem összetett a legjobb barátommal. Ennek tökre örültünk meg minden de aztán mivel neki volt pendriveja ezért ő csinálta a ppt-t én meg gyűjtöttem az infókat. De elkezdett okoskodni azon hogy nem szavakat kell írni hanem mondatokat mert minél több annál jobb. Dehát ezt még a hülye is tudja hogy a PPT egy vázlat és kulcsszavakat kell írni bele majd azt felolvasáskor kifejteni bővebben. Ezt a tanár is elmondta. De persze megint én vagyok a hülye meg az idióta aki rosszul tudja.Rámnyomta a telefont. Megírtam neki hogy ne nyomja rám erre mondta hogy majd ő eldönti mikor nyomja rám és hogy egyedül megcsinálja. De ketten kapunk rá jegyet és ha szarul csinálja már az alapot és engem meg se hallgat akkor én se kapok jó jegyet.

Elegem van már komolyan mondom!

Mit csináljak?


2020. dec. 16. 18:36
 1/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Semmit. Csinálja csak meg nyugodtan. Ezért nem buktat meg a tanár titeket, max. rosszabb jegyet ad.
2020. dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egyet te is külön, úgy ahogy te akarod, a tanárnak meg mondd el a történetet, így külön jegyet kaptok és mindenki boldog.
2020. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen nem kell hisztizni.
2021. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Na mi lett végül?
2021. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4: Megbeszéltük, mert mindkettőnkenk kellett a jó jegy és végül 4-est kaptunk..
2021. jan. 2. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Ok
2021. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!