Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem vagyunk legjobb barátok?

Nem vagyunk legjobb barátok?

Figyelt kérdés

Szóval a legjobb barátnőmmel ovitól vagyunk legjobb barátok. Most 11.-esek vagyunk mindketten. Sokat vagyok a neten, most online oktatás alatt, és rengeteg olyan videót láttam, posztot olvastam, hogy:

A BFF-emmel itt/ott vagyunk *cuki kép róluk*

Nem vagy addig a legjobb barátnője amíg nem csapkodod a fenekét(?)

Amit a barátaimnak irok-szia

Amit a BFF-emnek - mivan köcsög?

Szb.stb

Nos...

Lehet emiatt mi nem vagyunk igazi barátnők, de mi SOHA, de tényleg soha nem csinálunk közös képeket...nem tudom, beszélgetünk helyette...vagy nem is emlékszem miért, de szinte egy közös képünk sincsen...pedig nap mint nap együtt vagyunk(koli)

Persze ölelkezni szoktunk, meg összebujva aludni, de nem szoktam csapkodni a fenekét,és ő se nekem...(vagy ez normáis?mármint a csapkodás)

Aztán..nem szoktunk káromkodni egymásra. Mi mindig ilyen kis különcök voltunk, és nem vagyunk káromkodósak. Bocsánatot kérünk, ha a másik szavába vágunk....ennyire régimódiak lennénk? Lemaradtunk valami fontosról? Most itt ül mellettem, és röhög, hogy minek írom ki ezt a kérdés. Érdekel, na! (Egyébként mielőtt bárki beleköt e, azért tud itt ülni mellettem, mert Felvidéken lakom, és átjött a szomszéd lakásból, szőval nem szegett törvényt)


2020. dec. 17. 12:36
 1/1 Berserker88 ***** válasza:
100%
Nem vagyok lány de a legjobb barátomat már majdnem 20 éve ismerem és még soha nem csapdostuk egymás seggét (hál' istennek), nem sok közös kép van rólunk és általában normálisan beszélünk egymással. Mégis már két évtizede kiállunk egymás mellett, jóban-rosszban. :D
2020. dec. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!