Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lány vagyok és Már hét éve...

Lány vagyok és Már hét éve legjobb barátok vagyunk a legjobb fiúbarátommal, minden a legjobb volt egészen idáig, régebben olyan volt hogy szerelmes volt belém de sose mondta , már két hete amikor lát nem köszön , látja az üzeneteimet de nem válaszol?

Figyelt kérdés
pedig percre pontosan megnézi , meg is utàlt szerintem azért mivel a csajnak aki szerelmes belé adtam neki igazat hogy kicsit hiszikeny és nem tudom mit csinàljak hogy ne veszítsem el vagy miért csinàlja ezt velem

2020. nov. 14. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Lehet elvárta volna 7 év után,ha már a "barátnője" vagy számodra egy idegen mond ilyet neki,és véleményt alkotsz erről neki es neki,hogy mellette "állj ki" :) vagy háta mögött ne irj róla ilyet,hogy hiszikény..mert rosszra is gondolhat emiatt..

Vagy az adott lány féltékenységből "nem engedi,akarja",hogy neked vissza írjon.

Vagy mivel tudod,hogy te beléd volt szerelmes,es szeretett téged úgy is,lehet még mindig tart,csak mivel nem adtál neki semmi olyat vissza fele,rosszul esett neki,majd h más lánnyal próbálkozik, es mégis irkalsz neki...hát:)

Az biztosan, hogy valami nagyon rosszul esett neki tőled, amit nem várt soha.

Kitartást!:)

2020. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hàt igazàból ugy irtam neki hogy beszéljuk meg a dolgokat meg hogy ha akarmi baja van velem vagy ha elrontottam valamit szoljon csak nyugodtan de en akarhogy akarom vele megbeszélbi a dolgokat ő nem ír semmit, vagy lehet jobb lenne ha személyesen beszélem meg vele a dolgokat?
2020. nov. 14. 15:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kéne most csinálnom hogy ne utáljon
2020. nov. 14. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Te nem vagy bele szerelmes egyébként?:) nem szereted úgy,ha ennyire nem bírod elengedni?:)

(Első voltam)

Egyébként,ha tudok segíteni szólj bármiben, hátha lesz valami,vagy ha beszelnel erről:)

Majd írj privit inkább, aztan besz tovabb,ha szeretnél 😊

(Első voltam)

2020. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Irtam
2020. nov. 14. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!