Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit jelent ha hozzáér a lábam...

Mit jelent ha hozzáér a lábam (véletlenül) a fiú ismerősöm lábához és nem veszi el?

Figyelt kérdés

Össze ért a lábunk de őt ez nem hatota meg.


Mit jelent ez?


Mind2 fiúk vagyunk


Bunkó választ kiméljétek meg


2020. dec. 22. 02:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagyis nem vette el a lábát.
2020. dec. 22. 02:32
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Várta, hogy te vedd el.
2020. dec. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Engem sem zavar ha egy haverom lába hozzám ér. Semmi nincsen ebben, ne gondolj bele többet!
2020. dec. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam semmire
2020. dec. 22. 03:30
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Te elvetted? Ha téged zavar, kerüld el a fizikai kontaktust. Ha őt nem, az azt jelenti, hogy... semmit.

A lányok akár kézenfogva is sétálgatnak és ott ölelik egymást, ahol jólesik, mindenféle felhang nélkül. A fiúk egy része meg a legjobb barátjával is legfeljebb csak kezet fog, ezért minden egyéb kontaktusnak már jelentenie kell valamit... Nem, felejtsd el.

2020. dec. 22. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Valamire csak gondoltál, ha ekkora lelki törést okozott benned, hogy össze ért a lábatok :D
2020. dec. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Egy hónapja is hozzád ért a buszon, amikor el is ült mellőled. Ez még ugyanaz, vagy azóta újra megtörtént? :D
2020. dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Az nem én voltam. Gondolom más írta ki a kérdést.
2020. dec. 22. 15:56
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Na, ha nem te vagy a homofób látens meleg, akkor komolyan válaszolok :D

Semmit nem jelent. Sokszor észre se veszem, hogy hozzáérek valakihez, másra figyelek, párszor (néhány perc után, mikor rájöttem) még zavarba is voltam utólag. De az adott pillanatban fel se fogom. Célirányosan nem fog hozzád érni, a gayradar nem így működik.

2020. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem jelent semmit sajnos, jártam már így, aztán azt hittem, érzései vannak felém a srácnak. De elmondta, hogy ő mindenkivel kedves és észre sem veszi, ha összeér a lába valakivel. Ne láss bele többet.
2021. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!