Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges ennyi véletlen...

Lehetséges ennyi véletlen vagy ez szándákos volt?

Figyelt kérdés

4 barátnőmmel meg volt beszélve, hogy szombat este beülünk valahova beszélgetni egy picit. Szóltam, hogy másnap továbbképzésre megyek, ezért csak este 9-ig tudok maradni. 8-ra odamentem, senki sem volt még ott. Telefonálni nem mertem, mert mindenki autóval jön, nem szoktuk vezetés közben felvenni a telefont. Vártam egy darabig, közben jött a csapos szólni, hogy neki telefonáltak, hogy csak 9-re jönnek a többiek.

9 után 5 perccel még senki sem volt ott, ezért eljöttem. Másnap az egyik barátnőm küldött egy üzenetet, hogy ő ért oda utoljára, a többiek csak annyit mondtak neki, hogy én már elmentem és sajnálja, hogy elkerültük egymást.

Visszaírtam, hogy én is sajnálom és furcsa, hogy mindenki egyszerre késett és senki sem tudott szólni, hogy csak később jönnek. Bezzeg a csapos tudott róla.

Erre már nem reagált.

Azóta eltelt bő egy hét. Senki sem keresett, hogy ne haragudjak, azért nem ért oda időben, mert.... Olyan érzésem van, hogy mindenki lapít, mint az a bizonyos a fűben. Csak arra tudok gondolni, hogy szándékosan csinálták. Ha tényleg véletlen lett volna, akkor írtak volna, hogy bocsi, de ezért és ezért késtem.

Jól látom ugye, hogy ennek a barátságnak annyi?


2019. júl. 31. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Két dolgot javítanék ki a szövegedben:


1. A szándákost szándékosra

2. A barátnőt ismerősre - ezek nem barátnők, ilyen esetben mindig szólni kell, hogy "bocsi, de kések, várj meg"

2019. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem barátság. Ha direkt csinálták, akkor azért nem. Ha nem direkt csinálták, de annyira nem volt egyik se képes, hogy odaböfögjön egy bocs de kések, vagy utólag egy bocs h nem talizunk uzenetet, akkor meg azért nem. Felejtsd el őket.
2019. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Ki kezdeményezte a találkozást? Ki hívott meg? Mért nem neked telefonáltak?
2019. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Odamentél 8-ra, hogy kemény 1 órát ott lehess? Mert az semmi, annyi idő alatt nem lehet egy jót beszélgetni.
2019. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg! Miért nem neked telefonáltak?

A csapos számát jobban tudják, mint a tiédet?

2019. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!