Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jó ötlet egy ilyen ajándék...

Jó ötlet egy ilyen ajándék vagy sem?

Figyelt kérdés

Helyzet ugyanis az, hogy karácsonyi ajándékként az egyik legjobb barátnőmnek a kedvenc sütijét csinálnám meg. Mikor elmondtam anyukámnak, hogy ezért is sütöm elgondolkodott sokáig, majd megkérdezte nem e vagyok meleg. Azért, mert sütivel szeretném feldobni az egyik legjobb barátnőm kedvét, anyám már leszbikusnak gondol. "Baj" az is, hogy sokat találkozok vele, meg régebben is sokat találkoztam egy másik barátnőmmel... Én erre csak annyit válaszoltam, hogy mostanában nincs jó hangulatában, szeretném legalább ezzel meglepni, ha más tárgyi értéket nem találtam neki,meg abban nincs semmi kivetni való, ha két barátnő találkozik, nem kell már az "ilyen világ" miatt arra gondolni, hogy 2 azonos nemű ember már szerelmes lenne.


Csak szerintem nem normális a viselkedése, vagy egy egyszerű süti, odafigyelés már "extrának" számít?


2020. dec. 22. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Magyarul az összes cukrász b_zi mert másoknak sütnek sütit.. :D

F@szság.

2020. dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet anyukád kicsit ilyen homo-paranoid. :D
2020. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora hülyeséget már bocsánat. Nagyon rendes vagy hogy ilyen személyes ajándékkal készülsz és ne hagyd hogy elvegye a kedved.

Boldog Karácsonyt!^^

2020. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Másodiknak eskü igazat adok, mert pl. ha szóbajött az, hogy valaki a kutyájával él, vagy hogy szereti, utána mindig jött a "de nem úgy, ne értsd félre" szöveg.😅

Eleinte viccesnek tartottam, de már rettenetesen idegesít, hogy mindent meg kell magyaráznia...

2020. dec. 22. 14:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Szuper ötlet, ne hallgass anyukád előítéleteire, ezek róla árulkodnak, nem rólad.
2020. dec. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a süti az egyik legjobb ajándék, kizártnak tartom, hogy ebből gondolná, hogy leszbikus vagy. Lehet, hogy már egy ideje motoszkált a fejében és most hirtelen úgy gondolta, ez megfelelő alkalom, hogy megkérdezze.
2020. dec. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

anyád kicsit homofób, és gondolom retteg, hogy az ő kicsikéjét is elviszi a "b.zilobbi"...

amúgy ne törődj vele, most komolyan. csak hisztizik. (az öcsém tegnap az anyámnak sütött sütit, mert anya segített neki a nagytakarításban, most akkor???) én mindenkinek sütit sütök a barátaim között, egyrészt mert ezt tudok, másrészt mert sütit sütni jó dolog. és nehéz vele mellélőni. (meg mert csóró vagyok, ez meg viszonylag olcsón kijön XD)

2020. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!