Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szakítottunk a legjobb barátom...

Szakítottunk a legjobb barátommal?

Figyelt kérdés
Én 20L az említett volt legjobb barátom 19F. Legjobb barátok voltunk tegnapig, amikor rámírt, hogy zárjuk rövidre a kapcsolatot, nem akar többet a barátom lenni mert belém szeretett. Egy hete ugyanezt kértem tőle, csak annyi különbséggel, hogy ne legyen velem ennyire érzéki, finom és kedves, mivel kezdek belészeretni. Azt mondta, hogy a kapcsolatunk van olyan erős, hogy megtudjuk ezt oldani, aztán tegnap " kidobott " ha lehet így fogalmazni. Nagyon magam alatt vagyok :( Tudnátok tanácsot adni, hogyan lépjek túl rajta? Boldog Újévet mindenkinek.
2021. jan. 1. 08:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Édesf*szom, ez meg mi? Tehát ha jól értettem, a legjobb barátoddal mindketten egymásba szerettetek, ezért szakítottatok? Ez mekkora bullshit már? De tényleg. Valamelyik oldalról ez nagyon kamu... Először te vallottál neki szerelmet. Majd utána a srác neked, és dobott. Magyarul: A srác nem szerelmes beléd.. Szerelmet vallottál a srácnak, a srác viszont nem akar tőled semmit, ezért akarja megszakítani veled a kapcsolatot. Ennyi. Csóri gyerek ennél izmosabb okot kitalálhatott volna... Ez elég átlátszó.


Na de tegyük fel, hogy nincs igazam, és tényleg mindketten szeretitek egymást, csak a csávó beijedt. Te véletlenül se írnál rá, mert milyen dolog az, hogy 2021-ben a lány ír rá a férfira? Könyörgöm... Sz*rjátok már le az egótokat, és érezzétek jól magatokat. Írj rá, és lehet életed legjobb kapcsolata lesz.

"Gyilkolnánk egymást..." Ez is Wtf? Két ember aki szerelmes egymásba, miért gyilkolná egymást? Főleg a kapcsolat elején... Ezt magyarázd már el nekem légyszíves, mert én ezt nem tudom értelmezni. vagy csak én vagyok túl egyszerű, és csak jól akarom magam érezni azzal, akibe szerelmes vagyok...

2021. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#11 Minden szavad teljes mértékben igaz :( Én csak úgy érzem hogy leakart koptatni. Nem vagyok belé szerelmes csak többet érzek iránta mint barátság. Ezt meg ő mondta hogy párkapcsolatban nem passzolnánk, így én nem feszegettem a határt mert nem vagyok egy nyomulós tipus, inkább magamban tartom a dolgokat :(
2021. jan. 1. 13:40
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt valami bűzlik. Vagy te, vagy a srác hazudik, vagy mindketten hazudtok egymásnak.
2021. jan. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Párkapcsolatban nem passzolnánk" - Hát ez innen tök nyilvánvaló...

Szerintem jobban jársz, ha hagyod a srácot a fenébe... Így is látszik, hogy neked ő sokkal fontosabb, mint te vagy neki. Ilyen átlátszó, semmilyen lekoptató indokokkal akar lekoptatni téged... Ahhoz képest, hogy a legjobb barátodnak vallod, még arra sem volt képes, hogy megmondja neked egyenesen, hogy figyelj, semmit nem szeretnék tőled.


Sajnállak, most biztos nehéz lesz, de tényleg az idő lesz most a legjobb gyógyszer. Meg az, ha te is minden kapcsolatot megszakítasz vele, és új emberekkel kezdesz el ismerkedni. És tényleg ne is gondolj rá többet, te ennél sokkal jobbat érdemelsz.

2021. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!