Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szakítottunk a legjobb barátom...

Szakítottunk a legjobb barátommal?

Figyelt kérdés
Én 20L az említett volt legjobb barátom 19F. Legjobb barátok voltunk tegnapig, amikor rámírt, hogy zárjuk rövidre a kapcsolatot, nem akar többet a barátom lenni mert belém szeretett. Egy hete ugyanezt kértem tőle, csak annyi különbséggel, hogy ne legyen velem ennyire érzéki, finom és kedves, mivel kezdek belészeretni. Azt mondta, hogy a kapcsolatunk van olyan erős, hogy megtudjuk ezt oldani, aztán tegnap " kidobott " ha lehet így fogalmazni. Nagyon magam alatt vagyok :( Tudnátok tanácsot adni, hogyan lépjek túl rajta? Boldog Újévet mindenkinek.
2021. jan. 1. 08:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok túl egyszerű, na de ha te beleszerettél (vagy közel jársz hozzá), ő pedig beléd szeretett (vagy közel jár hozzá) akkor miért nem jártok?
2021. jan. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért mert barátoknak passzolunk egymáshoz, párkapcsolatban pedig gyilkolnánk egymást :( Nagyon rosszul vagyok :(
2021. jan. 1. 08:43
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval mindketten egymásba zúgtatok, miért nem jöttök össze?
2021. jan. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy érzem részéről ez csak kamu
2021. jan. 1. 08:56
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell túlkomplikálni?? Próbáljátok meg egy párként. Jobb megpróbálni és elbukni, mint meg se próbálni, és úgy elbukni. De mi van, ha összejöttök és működni fog??
2021. jan. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez már nem rajtam múlik, ő dobott el magától. Én meg nem fogok senki után futni :) Nem is volt igazi barátom ha ilyen könnyen eldob magától.
2021. jan. 1. 09:12
 7/14 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van - látod megválaszoltad magadnak a kérdést
2021. jan. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is megfordult a fejemben: "részéről ez csak kamu" - olyan értelemben, hogy szerintem kicsit blöff-íze van.

Ezzel meg nagyon egyetértek: "Én meg nem fogok senki után futni" - ha így döntött, azt tiszteletben kell tartani.

Egyébként a személyes véleményem annyi, hogy ha esélytelen köztetek a párkapcsolat, akkor ezt a döntést valakinek meg kellett hozni, mert így keserves egymás közelében lenni. De ez is kétségtelen, hogy inkább vesztettem volna el úgy, hogy előbb meggyőződök róla, hogy a párkapcsolat nem működik, mint így, hogy esélyt sem adok a dolognak.

2021. jan. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon összevagyok törve és nem tudom mihez kezdjek :( Se enni se inni nincs lelki erőm pedig tudom hogy nem jó amit csinálok :(
2021. jan. 1. 13:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Biztos ő is ugyanígy gyötrődik magában, pláne, hogy ő rúgta fel a barátságot. Az idő most közös barátotok.
2021. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!