Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találok olyan lányt aki...

Hol találok olyan lányt aki barátkozna egy meleg fiúval?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok:)
2018. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1%
Mihez képest vagy meleg? Ha fejben van eldöntve? Vagy pedig élőbe megcsinálod s férfival ez itt a döntő !
2018. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
élőben is megcsinálom férfival
2018. aug. 3. 16:20
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazán értem, mi ebben a nehéz, személy szerint nem ismerek olyan lányt vagy nőt, aki ne barátkozna meleg férfiakkal, persze csak ha azok jó fejek. Az egyik legjobb barátom egy meleg férfi, de ha hetero lenne, ugyanúgy a barátom lenne, marhára nem szempont egy barátságban, hogy az illető melyik nemhez vonzódik..
2018. aug. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Itt, vagy Fb csoportban.

Ha egyidősek vagyunk akkor velem :)

16l

2018. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Én is itt vagyok! Írhatsz ha gondolod :)
2018. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
4-es Nekem sajnos szempont,mert én irtózom tőlük.
2018. aug. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Nekem nincs bajom a melegekkel, de irtó szánalmasnak tartom, hogy a lányok ilyenkor egyből meg jelennek, de ha egy hetero pasi szeretne ismerkedni egy jelentkező se lenne. 18/L
2018. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

#8

Talán mert ezek a lányok nem egy olyan férfi társaságára vágynak, aki potenciálisan megpróbálhat rájuk hajtani bármikor, hanem olyanéra, aki csakis az embert nézi/látja bennük. Nem tudom, mi ezen a szánalmas vagy az érthetetlen. (20/L)

2018. aug. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%

#8


Elég sz*r életed lehet, ha minden heteroszexuális pasiban azt látod, hogy meg akar toszni. Tán k*vának hiszed magad?:D Egyszerű önértékelési zavar. Keress orvost, mert amíg nem kezelnek ki addig vakon látod a világot és csak pusztítod a társadalom elméjét ilyen megnyilvánulásokkal.

2018. aug. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!