Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A covid alatti online élet...

A covid alatti online élet alatt csak az én barátaim távolodtak el?

Figyelt kérdés

Ugye nem találkozunk annyit, de nem is ez a legnagyobb probléma, hanem egyszerűen a kommunikáció egyoldalú lett. Már nem is nagyon keresnek engdem, ha én írok nekik, akkor válaszolnak (néha előfordul, hogy az sem történik meg). A telefonálást is általában én kezdeményezem, de ha össze is jön, az is rettenetesen ritkán. Egyszerűen azt érzem, már nincs is olyan barátnőm, aki egyáltalán csak egy picit is érdeklődne felőlem, hogy mivan velem. Nekem pedig annyira igényem lenne a kommunikációra. Nyilván tanulni is kell bőven, pláne vizsgaidőszakban, de mégis, olyan rossz érzés, hogy nincs kivel váltanom pár szót, mert valahogy a barátnők felszívódnak.


Ti is tapasztaljátok ezt vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen? :D



2021. jan. 4. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy jártam én is...
2021. jan. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor legalább együtt tudunk érezni :D
2021. jan. 4. 00:20
 3/11 anonim válasza:
24%
Szia!Én általános iskolásként(8.) először féltem ugyanettől, de engem pont a karantén közelebb hozott olyan emberhez is akivel kevesebbet beszéltem.Most hogy nálunk újra rendes iskola van azt veszem észre hogy lehet hogy szorosabb is lett a kapcsolat és az összetartás az osztályunk között.Persze ebbe az is bele számít hogy az utolsó közös évünk és alapból remek az osztályközösségünk.
2021. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Észrevettem én is, hogy a barátaimmal kevesebbet beszélek.

Egy idő után azért elfogynak a témák és kezd erőltetettnek hatni a dolog, mivel alig történik valakivel valami.


Hála az égnek nem volt még lemorzsolódás egyikőjük részéről sem, de érezhetően nagyobb a feszültség néha a dolgok miatt.

2021. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Én pont most tudtam újakat megismerni. Online, de a covid után majd találkozunk.
2021. jan. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5

Hol ismerkedtél online?

2021. jan. 4. 00:40
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Nálam is ez a helyzet, ami nálad. Elég idegesítő, de akkor fejlesztem magam, aztán a korlátozások után megyek erre-arra, majd csak találok új barátokat is.
2021. jan. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Itt gyk-n az ismerkedés kategóriában. #5 voltam.
2021. jan. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Nálam az ég világon semmi nem változott ilyen téren sem
2021. jan. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is lemorzsolódtak a haverjaim. Értelemszerűen nagyon magányos vagyok... :/ de majd csak lesz valami. Kíváncsi leszek majd a Kedves Vezető bejelentéseire is.


20F

2021. jan. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!