Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek milyen név lehet ez?

Szerintetek milyen név lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szóval.. van egy barátnőm, akinek tetszik egy fiú... és nem szeretné elmondani a nevét... Pedig már öt,éve a legjobb barátnőm.... viszont a fiúnak a monogramját elmondta..("Sn") a fiú monogramja... és azt mondta hogy ismerem...

És azt is mondta hogy a baráti körömben (" is sok mindenki ismeri")... Hát igazából így most eléggé kíváncsi vagyok Már három napja...😅❤,Szóval.. ha van ötletetek,, légyszíves írjátok le... Es amúgy Lányok vagyunk..😅,,előre is köszönöm😅❤


2021. jan. 7. 03:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

és minden helyesírási hibámért,"bocsi" Nem magyarországon lakkok,,és Csak első osztályig.. voltam magyarországon, visszont barátnőm magyarba lakkik szóval magyar a fiú,, de nem értem hogy miért nem mondja ell... meg azt mondta hogy szüleim is.. ismerik szerinte...hát.. Igazából nekem csak 2, ismerősöm van, akinek S betűvel kezdődik a vezetékneve,

Egyik,(sáros B, másik sós D) a többi meg, lány.. És mielőt meg ezzel jönnétek, NEM NEM L*SZBI! És az illető fiú... Viszont nekem egy olyan Ismerősőm, nincs akinek ..Sn lenne a

Monogramja... pláne nem úgy hogy a szüleim is ismernék.. szóval én ezt most tényleg nem értem.... és azt is mondta hogy nem konkrétan ismerem... hanem csak tudom hogy Kik ők.... szóval azt is mondta hogy nem beszélgettem velük vagy ilyenek csak tudom hogy léteznek.. tényleg nagyon nehéz kitalálni hogy ki vagyis hát hogy mi a neve..

2021. jan. 7. 03:28
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Szerinted, aki nem ismeri a baráti körödet, honnan a bánatból tudna tippelni, hogy a barátnőd kire utalt?

Komolyan gondolod, hogy felteszel egy ilyen kérdést?

2021. jan. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát mivel, én arra gondoltam hogy híreségről beszél..már ha ilyen sokan ismerik,
2021. jan. 7. 03:41
 4/17 A kérdező kommentje:
De amúgy lehet én írtam félre De igazából az a lényege az egésznek hogy nem baráti körben van ez a gyerek...szóval hogy ismerem, állítólag... Mármint hogy nem konkrétan ismerem csak hallottam már róla😅, Szóval nem baráti körben van ez a fiú..
2021. jan. 7. 03:52
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Tehát egy érezhetően szándékolt rossz helyesírással kiírt, tökéletesen értelmetlen kérdésre kellene nekünk valami releváns választ adnunk.

Nem fog menni.

2021. jan. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És én tudom hogy értelmetlenül És helyesírási hibákkal írtam le De ha egyszer csak első osztályig voltam, magyarba.. De most tényleg honnan tudnák már helyesen írni??? tanulok ahogy tudok...
2021. jan. 7. 16:33
 7/17 anonim ***** válasza:
32%

Tudom, az a baj, hogy nyilvánvalóan akarattal rontod el. Ha Németországban élsz, akkor nem ilyen hibákat vétenél. Nagyon erőltetett.

Nagyobb hiba az, hogy semmiféle támpontunk sincs, ki a manó lehet az, akinek a nevét tudni szeretnéd. Sn. Ennyit adtál meg.

Ebbe nem kötök bele, legyen S. N. Mondjuk Sóskúti Norbert. Vagy Soltész Nándor.

Nem ismerünk olyan hírességet, akinek a monogramja S. N.

2021. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Ja, és még a 8.-hoz: még a nemzetiségét sem tudjuk!
2021. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Jézusom szándékolt helyesírási hiba🤣🤣 De most őszintén miért olyan nehéz elhinni hogy valaki Németországban lakik🤣 Amúgy ez neked honnan jött hogy én direkt írok helyesírási hibákat, nekem abba mi lenne a jó? Hát jól van igazából nem érdekel hogy mit gondolsz, de ez hogy szándékolt helyesírási hiba Hát ilyet még nem hallottam🤣
2021. jan. 7. 17:21
 10/17 anonim ***** válasza:
22%

Tudod kedves, az van, hogy a sok rossz helyesen leírt szó ellenére kifogástalanul fogalmazol.

Írj olyanokat, hogy mondani nekem belém, ki lehet fiú, akinek neve S.N? Mondani nekem gyorsan!

De még ez is csak vicces, nem hiteles.


A fő probléma az, hogy megválaszolhatatlan a kérdés.

Nem tudunk olyan közismert embert, aki szóba jöhetne.

2021. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!