Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak most? :/

Mit csináljak most? :/

Figyelt kérdés

Nos először is...az van, hogy én augusztus óta nézek amiméket, de NEM VAGYOK WEEB MEG OTAKU MEG EGYÉB SZRSÁGOK!


Na, és van egy barátnőm aki rendesen weeb volt, és kb sosem beszéltünk viberen, és a suliban is ritkán, mert ő kb csak az aminékról tudott beszélni engem meg azok nem érdekeltek.


Aztán amikor elkezdtem megnézni az 1.t, minden nap beszéltünk viberen, minden gondolatomat megírtam neki az adott animével kapcsolatban, stbbb...


Szóval tök jó volt.


Azóta 8 animét láttam.


De kb 2 hónapja OLYAN UNDORÍTÓ és bunkó módon leszarja hogy írok neki hogy az fáj :/ Írok neki, és 2 opció van:

-Elérhető lesz, de nem nézni meg.

-Megnézi de nem válaszol.


Kérdeztem a suliban hogy miért nem szokott válaszolni, erre mondja röhögve hogy 'nincs kedvem.'


Megkb 2 hete egy másik animés csajjal csináltak egy animés csopit amiben most hárman vagyunk, és ebben is olyan bunkók:/


Írok/küldök valamit, megnézik, és vagy nem válaszolnak vagy annyit hogy 'xd' vagy megse nézik (a másik barátnőm azért általában megnézi, de az akiről először beszéltem nem.) De ha én nem válaszolok egyből megjelölnek ezerszer hogy hahó hol vagyok már..


Meg ők olyan magyar szinkron utálók :/ Én tökre szeretem hallgatni a magyar covereket, ők meg beküldik a csoportba hogy 'milyen szar XDD'

Nem érzem úgy hogy nekem az animések között a helyem :p


Ahjj nagyon zavaros lett..



Szóval az lenne a kérdés, hogy szerintetek lépjek e ki abból a csoportból? Illetve hogy mit csináljak a soha nem válaszolós barátnőmmel???


Most rászoktam arra hogy én is megnézem amit írt de nem válaszolok bár nem hiszem h ez jó



2021. jan. 9. 17:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10. Helyes döntés! Ha személyesen is seggfejek, akkor inkább engedd el ezt a "barátságot".
2021. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Na..


Köszönöm szépen ://

Rakoskadtnak vissza a csoportba hogy nem szabadulok ilyen könnyen (haha) és akarhányszor kilépek visszaraknak..

Megint megjelöltek ezerszer természetesen viccesnek találva ezt mivel az "XDDD" üzenetek nem maradhattak ki .-.


Végül nem léptem ki mert úgyis visszaraknak, hanem a sok cuccra amit írtak annyit írtam vissza hogy "Ok".

Csakhogy érezzék a törődést..😑


(Egyébként én nem vagyok ilyen, de visszaadom amit kaptam. Pl Ha a bff-em ír, akármit is csinálok, szinte azonnal visszaírok és általában ő is nekem.)


Mindegy..köszönöm a válaszokat.

2021. jan. 10. 22:30
 13/15 anonim ***** válasza:
12. Na jó,nem tudod egyesével tiltani őket,akkor gondolom a csoportba se tudnak újra felvenni. Ez nagyon gázos.
2021. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Mi lett?
2021. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyébként ha szereted az animéket, akkor nem rossz, ha van valaki, akivel tudsz róluk beszélni, ne mondj ilyet, hogy nincs helyed az animések között. Egyszerűen ezek az emberek csak szemetek veled, de ettől még léteznek más valakik hasonló érdeklődési körrel, akiknek másmilyen személyiségük van, és nem ilyen toxic.
2023. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!