Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom mit csináljak....

Nem tudom mit csináljak. Remélem kapok rá választ, elég fontos. Mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Szóval nekem van egy fajta baráti csapatom. És jó ideig tökre elvoltunk. Számíthattunk bárkire, mindig meghallgattuk a másikat, stb. Persze ekkor is voltak viták, de ez egészséges szerintem. Később már nemcsak viták voltak, hanem veszekedések, majd balhék. Ráadásul pluszba rosszabbította, hogy kiléptem. Elég sokszor. Vagy azért mert megsértődtem, vagy magam miatt, mivel azt gondoltam, hogy csak rontom az egész közösséget, vagy azért megbántottak, vagy én csináltam valamit. Szóval mondhatni minden bajnál ez a védekező ösztön lett... Nem kifogás tudom. Csak egyszerűen most nagyon nem tudok tenni ez ellen.

A lényeg pedig, hogy nem régen volt egy balhé ami eléggé elszabadult. És tegnap elég durván reagáltam rá. Igaz elég erős volt tőlük is, de ez nagyon az volt tőlem...

És a jelenleg állapotom: megint kilépve, összeveszve a barátnőimmel, tanácstalanul. Nem tudom mit tegyek. Tényleg nem tudom, hogy hozzam helyre. Valakinek volt hasonló ? Ha igen, hogyan végződött ? És normális kommenteket kérek a témával kapcsolatban.



2020. dec. 25. 00:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Akinek zavaros, több infó kell vagy bármi, csak írjon privátban és elmagyarázom.
2020. dec. 25. 00:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy te a csapatba tartozol, ha ennyiszer gond van?
2020. dec. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valakivel úgy beszélsz, ahogy nem akartál, és megbántad, javítani akarsz a helyzeten, akkor kimondod nekik egyenesen az érzéseidet és sajnálatodat, elvárások nélkül.
2020. dec. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tedd azt, amit én: lépj ki végleg. Nem vagy igazán abba a csapatba tartozó. Ha közéjük való lennél, nem ez lenne!
2020. dec. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
01:02 köszi választ jelenleg ezt csinálom remélem sikerülni fog. :D
2020. dec. 26. 12:56
 6/6 A kérdező kommentje:

Első utolsó válaszoló, nektek is köszi, dee még nem akarom feladni.

Persze nem akarom a végtelenségig, de jó lenne nem eldobni őket. Nagyon jó barátaim. Tényleg. Csak ez most ilyen.

2020. dec. 26. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!