Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha egy a baráti...

Mit tegyek, ha egy a baráti társaságunk?

Figyelt kérdés

Eléggé összevesztünk a legjobb barátnőmmel, eltávolodtunk és nem igazán keressük egymás társaságát. Vagyis pontosabban ő nem, én sokáig próbálkoztam, de eléggé egyoldalú már elég régóta . A lényeg, hogy van egy 6 fős baráti társaságunk és őszintén félek, hogy mivel összevesztünk mi ketten ezért a 6 os is széthullik és vagy jobban eltávolodnak ők is vagy a barátnőmtől távolodnak el(huh eléggé furan tudtam leírni de értitek ) . Félek, hogy elveszítem őket is, és egyedül maradok. Tudom vannak az életben fontosabb dolgok is, de én nagyon szeretem őket . Most vagyok 10.es és egy elég nehéz időszakon mentem keresztül , de ők felemeltek. Ezért fog fájni nagyon ha elveszítem őket. ( barátnőm miatt kerültem a társaságba és nagyon megszerettem őket )

Ti mit tennétek?:(



2021. jan. 10. 02:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Tartsd velük a kapcsolatot. Az idő mindent megold valahogy.

Ha kérdik, meséld el, hogy összevesztetek, de reméled, hogy

megoldódik. Mondd meg nekik, hogy nem akarod, hogy állást

foglaljanak, nem vagy hajlandó nekik szidni őt. A baráti

társaságot pedig meg akarod őrizni.

2021. jan. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja! És nem kívánod, nem várod el, hogy "vagy ő, vagy te".

Természetesnek tartod, hogy mindenki mindenkivel tartja a kapcsolatot.

És téged nem zavar, ha közös programon ő is ott van.

Ugyanis ilyen esetben a barátok érzik rosszul magukat, "téblábolnak", hogy most mi legyen, hogy legyen.

2021. jan. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia,Hát... szerintem beszéld meg a barátnődel és mondd el neki hogy ... nem szeretnéd hogy széthulljon a barátságotok,
2021. jan. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!