Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért piszkál egy átlagnál...

Miért piszkál egy átlagnál testesebb gyerek ?

Figyelt kérdés

Komolyan fotózgat random képeket csinált, foci közben és azzal viccelődőt, hogy beküldi az osztály csoportba de miért szerintem még ő sem tudja,de azt már nem tom kitörölte.....de fura lenne ha nem 😅

Meg mindig beszólgat hogy milyen ronda vagyok

Belém köt állandóan...pedig egy jó tanuló és az anya eliveleg jól neveli mert mindenért lecseszi ha rosszat csinál


Máss nem csinálja ezt....csak ő

Mikor elballagtunk utána ugyan úgy folytata csak messengeren a csoportba

És persze visza szólok persze nem mindig van amikor olyan jelentéktelen nyög oda ,hogy nem éri meg bele mennem mert neki áll legfeljebb, hogy én visza merek szólni neki...


Tudom nem ildomos beszólás az hogy ledagatozom ,de kihozza belőlem az állatot


2021. jan. 11. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Valóban elballagtatok? Akkor le se tojnám már a helyedben. Engem is piszkált középiskolában egy hülyegyerek, de az ő esete annyiban másabb volt, hogy az ő reputációja megromlott a végére, ezen kívül tettem olyat az életemben saját magamért, amiért utána nem mert belém kötni. De mindegy is, nem vagy már az osztálytársa, helyedben kilépnék a messenger csoportból, letiltanám és örökre elfelejteném.
2021. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szoval ennek fiúnak egy nagy buflák feje és meg k.over is

Szóval nem értem azt a gyereket


Persze sajnálom, hogy szegény ilyen😪😔😔

De ha ő ilyen a kinézete ak velem miert ilyen ??? Ezzel kompenzál valamit???

Töbször is kérdeztem miert ilyen erre azt módja nincsen veled semmi bajom

2021. jan. 11. 15:04
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy faluban élünk és csomószor együt focizunk haverokal és csak a konfliktus menne köztünk
2021. jan. 11. 15:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem figyeltél rám. Hagyd figyelmen kívül őt. Nem vagy már az osztálytársa, nem tartozol neki semmivel se, nem vagy ráutalva, nem laksz vele együtt, nem a testvéred, nem csórt el tőled egy lányt se, egyszerűen csak b*szogatott, mert nem volt jobb dolga. Felesleges agyalni azon, hogy miért teszi, épp ezért én se mondok lehetséges okokat, miért ilyen veled.


De azt remélem tudod (ha meg nem sértelek vele), hogy te se leszel több nála, ha esetleg személyeskedsz vele nyíltan. Mert ezen az oldalon még elmegy, hogy bufláknak, meg kövérnek elmondod (persze gondolom ezek objektív megjegyzések) mert gondolom jól felhúzott téged, megértem, ha szívesen visszavágnál neki. De ne tedd. Lépj ki az egykori osztályod csoportjából, tiltsd le a gyereket és felejtsd el.

2021. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy feljelented a személyiségi jogaid megsértése miatt.

Képmáshoz fűződő jog.


nincs joga megosztani másokkal olyan képet, amihez te nem járultál hozzá. Majd a szülei perkálhatnak neked kártérítést. De lehet, hogy előtte elagyabugyálják a kis purdéjukat... :-D

2021. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem mondtam neki h buflák fejű és a 8 év alat csak párszor mondtam neki h kövér

5os nem kuldte be csak beakarta

2021. jan. 11. 15:18
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 <- Ezt legfeljebb végszükséglet esetén tudnám elképzelni, ha mondjuk a hülye gyerek odajön a kérdező házához bicajjal, és bedobja egy kővel az egyik ablakot. Szerintem nem kell neki mondani, hogy feljelented, mert csak ki fog röhögni (tapasztalat). Ne reagálj a hülyeségeire, de egy ideig még figyeld meg, hogy mit csinál. 1 hónap alatt rád fog unni, ha nem csinálsz semmit se és 1 hónapon belül képes lesz feltölteni számodra kényes fényképet. Ha ez megtörténik, nem kell senkinek se szólni, egyszerűen csak elballagsz a rendőrségre és ennyi.
2021. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha azt csinálna ak biztos ez lenne sőt leszőr az anyának szólnek ő jobban megb.aszna a szájat 😂
2021. jan. 11. 15:30
 9/9 A kérdező kommentje:
De van egy gond a közeli rokonai közöt van egy rendőr..es ez nekem szerintem nem kedvező dolog
2021. jan. 11. 15:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!