Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy lány barátom azt...

Ha egy lány barátom azt mondja poénból, hogy eljátssza, hogy a feleségem, annak vajon van burkolt üzenete?

Figyelt kérdés
2021. jan. 13. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos nem biztos. Vannak olyan lányok, akik szeretnek azzal játszani, hogy ilyesféle utalásokat tesznek, de igazából nem akarnak semmit (tapasztalat).
2021. jan. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Semmit es mindent is jelenthet. Baratkent is ellehet loni megfelelo szemelyeknek, de ugyis hogy incselkedik, akar valamit toled.

Ezt csak akkor tudod meg, ha nem ismered ennyire, hogy rakerdezel, vagy figyeled a tovabbi jeleket.


De ha mar eleve azt irod poenbol mondta, akkor minek irsz ki kerdest rola? Mi honnan tudjuk a szituaciot amiben elhangzott?

2021. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Én is mondtam már ilyet jó barátomnak viccesen egy szituban, de nem gondoltam mögé semmit.
2021. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Kérdezz rá a nászéjszakára. Ha arra is igent mond akkor kezdhetsz gyanakodni, hogy többet akar barátságnál.
2021. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!