Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 7 évnyi barátság süllyesztőbe...

7 évnyi barátság süllyesztőbe kerülhet nyomtalanul?

Figyelt kérdés
Olyan módon hogy elfelejtitek egymást, nem beszéltek?

2021. jan. 16. 10:29
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem igen. Nekem is van ilyen. 10 évig voltunk a legjobb barátok, de ma már nem beszélünk 😕
2021. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi volt az oka?
2021. jan. 16. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Mert mindenki változik élete során és lehet hogy ami 7 évvel ezelőtt összekötött benneteket az megszűnt. Nincs közös téma, nem egyformán látjátok a dolgokat. Egyébként, aki teljesen eltűnik az életedből az nem volt igazi barátod csak haverod.
2021. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

1-es vagyok:

Hát igazából külön suliba kerültünk így ezután idővel így alakult

2021. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Főleg tini korban. Nekem az óvoda óta legjobb barátnőim egyik napról a másikra eltűntek 16 éves koromban. Folyton irigyek voltak rám, le akartak húzni, csak nem vettem észre. Piszkáltak mindenért is:

- Jól tanulok a gimiben

- Van pasim. Egyébként az egyikük 2 pasim is le akarta nyúlni, viszont egyiknek sem tetszett. Ciki képeket küldtek rólam a barátomnak..köszönjük 9 éve együtt vagyunk azóta is.

- milyen gázak a szüleim..nem voltak gázak, világ legjobbjai voltak, viszont velük nem foglalkoztak annyit a sajátjaik mint velem (és mi is szegények voltunk, szóval nem a pénzt irigyelték)

- kövér vagyok, ronda vagyok.. teljesen elcseszték az önbizalmam, mai napig gondjaim vannak. Pedig visszanézve nem voltam kövér és még csak pattanasaim sem voltak, ápolt voltam mindig. A szépség meg relatív, de mindenki más próbál meggyőzni mai napig arról, hogy nem vagyok ronda

- ők mindig berúgtak, részegen fetrengtek, én meg nem akartam.. ezért is

- nem akartam p.csás képeket feltölteni a netre magamról, ismeretlen srácokkal chat-elni

- kinevettek hogy orvos szeretnék lenni és doktornak csúfoltak..


Sorolhatnám még, de 16 évesen rájöttem, hogy ez nincs jól. Próbáltam megbeszélni velük, csak összevesztünk. Nem beszéltünk azóta, de nem is hiányoznak.


A gimis barátaimmal mai napig összejárunk, nekik hasonló értékrendjünk van, mint nekem.


Egyetemen is volt egy legjobb barátnőm, az az igazi. Mindent együtt csináltunk,mindent megbeszéltünk, azt hittem elválaszthatatlanok vagyunk. Aztán jött élete első barátja, folyton lekoptatott. Egy idő után szóvá tettem, hogy hé én is létezek, nekem is van barátom, de attól ráérek. Erre fejemhez vágta, hogy mekkora egy lusta alak vagyok, azért csúsztam az egyetemen, mert nem vagyok képes leülni tanulni és anya halála nem kifogás erre (háttersztori: anya meghalt, hiába ültem a könyvek felett, nem maradt meg semmi, nem tudtam koncentrálni. Nem sikerült 2 vizsga, elmentem fél évre inkább dolgozni, hogy picit rendbe jöjjek). Pedig tudta, hogy megviselt a halála, sz.rul vagyok. Nagyon rosszul esett. Azóta nem beszéltünk érdemben. Ő azon sértődött meg, hogy megmondtam neki, hogy el van tűnve... Egyszer írtam neki névnapjára, mert hiányzik és gondoltam jó lenne ha újra jóban lennénk, de nem lett belőle semmi. Ez egy 3 éves barátság volt.

2021. jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A gyerekkori-tinikori barátaimmal már én sem tartom a kapcsolatot. Teljesen más emberek lettünk felnőttként. Pedig általános 5. osztálytól jóban voltunk, még egyetem alatt is párszor találkoztunk. Szóval az egy kb 10 éves barátság volt. De nem élveztem a társaságukat már, és nincs értelme csak az évek száma miatt olyan embereket az életemben tartani, akikkel semmi közös témám, sőt, idegesítenek.
2021. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Haverság igen, barátság nem. Van három barátom, akiktől messze sodort az élet, s megesik, hogy évtizedekig nem találkozunk. Mindazonáltal ott vagyunk egymásnak, és ha valamelyikünk bajba kerül, mindent félredobva sietünk a segítségére.
2021. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!