Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezeljem magamban jól,...

Hogyan kezeljem magamban jól, ha 15+ éves barátságban a barátom ghostingolt engem?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Le kell szarni..
2021. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Időre lesz szükséged szerintem. Mondanám, hogy egy ilyen ember nem ér sokat, aki a semmiből ghostol téged, de hát egy 15+ éves barátság az nagyon sok. Idővel elválsz majd tőle.
2021. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, én is hasonló szituban vagyok, minden barátom lelépett, otthagyott.


De tudod mit ? Le kell sz@rni, annyit is ér.... Nem méltóak a te barátságodra.


Ezek után tekints rá úgy, mint egy marék szárított molylepkére. Nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele.


Egyél sok csokit, nézz valami jó sorozatot és sz@rd le a genya embereket.

2021. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csináld ugyanezt vele. Hadd lássa, hogy nem áll meg a világ hogyha ő nem ír neked. Az nem lehet hogy egyedül akar lenni, vagy komoly gondokon megy keresztül? Mondjuk azt írhatná ha tényleg barátok vagytok :\
2021. jan. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd nyitva az ajtót, hátha előkerül. Közben meg aránylag ritkán írj rá. Sokszor van olyan az életbe, hogy valakit elhúz valami más dolog. De ez sokszor nem a dolgok vége, mert van amikor más irányba változik az élet.
2021. jan. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 z. f. ***** válasza:

Miért tűnt el? Ezen gondolkozz el, és lehet arra is rájössz, hogy mit csinálj?


Miért tűnt el szerinted? Hány évesek vagytok?

2021. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért tűnt el, mert más fontos dolgai vannak? ilyen van, ez elfogadható lehet?
2021. jan. 23. 14:32
 8/11 z. f. ***** válasza:
At is lehet hogy elidegenedtetek egymástól, és már csak ismerősök vagytok egymás számára. De ez kor függő is.
2021. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
41
2021. jan. 23. 14:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld megőrizni magadban a szeretetet. Akkor is, ha innentől már külön úton mentek végleg. Valahogy ez kell szerintem, hogy ha mégis találkoznak még az utak, akkor ott olyan hangon szólhassatok egymáshoz, ami a barátoké.
2021. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!