Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megérne egy próbát, hogy a...

Megérne egy próbát, hogy a barátságunk újra induljon?

Figyelt kérdés

Volt egy lány barátom akit a középiskola óta ismerek, nagyjából 6-7 éve.

Szerettem vele beszélgetni, programokat csinálni, mindig jól elvoltunk mint a barátok, haverok.

Aztán ott romlott meg az egész, hogy lefeküdtünk párszor.

Utána lett egy barátja (azaz párja) és akkor onnantól nagyon passzivált engem, míg végül szép lassan már nem beszélgettünk.

Nagyjából 2 évig volt együtt ezzel a sráccal, mi pedig szerintem azóta egyáltalán nem beszéltünk.

Nemrég megnéztem a facebookját, és nem volt egy kép sem a barátjával, utána pedig megnéztem, hogy egyedülálló.

Nem sokszor néztem rá, így nem tudom mióta van egyedül.

Szeretnék vele újra beszélgetni, bár kicsit félek írni neki.

Ott sajnos elrontottuk az egészet, hogy lefeküdtünk, és ezt sajnálom mert ennél többet ért a barátságunk. Viszont megértem, hogyha a fent említett okok miatt távolodott el tőlem. (szerintem ez egy helyes reakció volt, és tiszteletteljes a párjával szemben)

Nem akarok tőle semmit mint férfi, csak jó lenne hasonló szintre visszaállítani a kapcsolatunkat mint amilyen régebben volt.


Azért is félek neki írni, mert arra gondoltam, hogy talán nem csak a barátjára való tekintettel ignorált, hanem már idegesítettem régebb óta, vagy nem akar velem beszélgetni stb...és igazából mivel ő engedte el elsőnek a kapcsolatunkat, talán most neki kéne engem megkeresnie ha szüksége van rám mint barátra.

Bár ő is gondolhatja azt, hogy én haragszom rá amiért offolt 2 évig, és ő meg ezért nem mer írni.

Nem tudom, szerintetek minek lenne értelme így a leírtak alapján?



2021. jan. 15. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én elengedném a dolgot a helyedben, inkább keress mást. Ha megint összejön valakivel, akkor valószínűleg megint eltávolodtok majd egymástól, amit te fogsz jobban megérezni.
2021. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, mit veszíthetsz vele? De komolyan. Ha nem írsz, akkor minden marad ahogy most van, ha réírsz, akkor van esély rá, hogy változzon. Ha meg esetleg nem reagál vagy egyenesen elutasít, akkor le tudod zárni magadban a kérdést. Ennyit megér.
2021. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es


Az, hogyha megint talál valakit...igazából úgy gondolom, hogy akkor is lehetünk jóba.

Mert úgy hiszem, hogy ennél az volt a baj, hogy összejártunk/összefeküdtünk és ez így barátság volt extrákkal.

Neki pedig muszáj volt valamit lépnie, mert ez így nem mehetett a barátja vagyis a kezdetleges kapcsolata mellett.

Persze egyszerűbb lett volna ha annyit mond, hogy már nincsenek extrák a barátságunkban, de beszélhetünk így is...hát nem így döntött na de mindegy.

Lehet neki így volt ezt a legkönnyebb lezárnia.

Viszont ha mi tényleg csak barátok vagyunk, akkor elvileg nem kell megszakítani a kapcsolatot ha lesz megint párja.

Egyébként az sem érdekel ha nem találkozunk, csak annyi mindent szeretnék elmesélni neki, megbeszélni vele, persze lehet ez már nem működne úgy mint régen.


2-es


Köszi, igazából a visszautasítástól félek kicsit, bár tény hogy igazad van, nem veszíthetek semmit, de kicsit rosszul esne ha nem menne a beszélgetés/barátság. :(

2021. jan. 15. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!