Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is van aki megbánta hogy...

Más is van aki megbánta hogy bele fogott a jogosítványba, de sajnos muszáj folytatni mert már pénzt tett bele?

Figyelt kérdés
Meg ha nem fejezem be ezt hallgatom életem végéig.

2021. jan. 18. 11:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Elhiszem, pénz éhes dögök ezek
2021. jan. 18. 12:24
 12/15 anonim ***** válasza:

Az egész világ ilyen lett.

Muszakinal ugyanez van, kitalalnak valamit és plusz pénzért engedik csak át az autót.

2021. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbáld ki a City Car Driving városi vezetési szimulátort, ami kb. 7000 Ft. Kormány nélkül is tudod használni. Nekem nincs, de a videók alapján hasznos. Vannak táblák, jelzőlámpák, stb.
2021. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Megbántam annak idején, de sok pénzt öltem bele. Meg tudtam szerezni végül, de nagyon nehéz volt.
2021. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A harmadik bukás után én is ott tartok, hogy megbántam, mert kikészít lelkileg.


Vezetni viszont imádok, csak emiatt nem hagytam abba. Most oktatót fogok váltani. Nekem az a bajom a mostanival, hogy nem hagy "érvényesülni", csak be akarja magoltatni a vizsgaútvonalakat, sosem hagyja, hogy én magamtól, a táblák, jelzések alapján közlekedjek, és akkor csoda, hogy vizsgán nem sikerül...

2021. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!