Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális ha az 16 éves barátom...

Normális ha az 16 éves barátom egy 40 évessel barátkozik?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátomat, aki egy 16 éves fiú kezdem elveszteni.

Körülbelül egy hónapja lóg együtt ezzel a 40 éves palival kb minden nap. Amióta ezzel a csávóval lóg, teljesen ignorál engem, hazudik és titkolózik. Kicsit aggódom érte, mert a családjával is romlik a kapcsolata emiatt. Mi lehet ez a dolog mögött?



2021. jan. 19. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben nem, de ha titkolózik és eltávolodik mindenkitől akkor valami nincs rendben.
2021. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És szerinted mit tegyek ebben a helyzetben?
2021. jan. 19. 23:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Beszélhetsz vele, hogy aggódsz miatta. Először ne említsd a barátját mert lehet, hogy felkapja a vizet. Finoman rákérdezhetsz, hogy miket szokott csinálni a barátjával.

Ha tudsz, diszkréten beszélj a szüleivel. Nekik van a legnagyobb hatásuk rá. A legjobb az lenne, ha nem leszidnák hanem beszélnének vele, de nem tudom, milyenek a szülei vagy te milyen kapcsolatban vagy velük.

Próbálj meg kapcsolatban maradni vele, akkor is ha ignorál.

2021. jan. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Két eset lehetséges, szerintem.


Vagy nem kapja meg otthon azt az apaképet,amit szeretne, ezért érzi jól magát a férfivel.

Ami kevésbé jó, hogy lehet, látens meleg vágyai vannak,amik kezdenek előjönni.

2021. jan. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!