Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 16eves múltam télen. A tobbiek...

16eves múltam télen. A tobbiek irigyek ram, mert most kezdtem el a jogsit csinalni (kocsira) Mit tegyek? Azt mondjak hogy nem igazan lesz meg erre szuksegem, mert csak felvagasbol csinalom szerintük hogy jajjj mar 16evesen vezet.

Figyelt kérdés
2018. jún. 16. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Még úgysem vezethetsz 16 évesen.
2018. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 16 évesen kezdtem a tanfolyamot és még sokan mások, hiszen a korhatárba ez már belefér és csomóan rögtön bele is vágnak, amint lehetőség van rá. Szóval szerintem nincsen ebben semmi különleges. Engem nem is piszkált ezzel senki sem, de az tény, hogy akkor ez egy elég elterjed téma volt a suliban. Akik már elkezdték a tanfolyamot, azok mindig megbeszélték, hogy mit tanultak, ki az oktató, milyen az oktató, mikor mennek vizsgázni stb., akik pedig még nem kezdték el, azok rendszerint érdeklődtek, hogy mi ennek a folyamata és ki melyik tanfolyamot vagy oktatót ajánlja. Én sem használtam a jogsimat egy darabig, mert nem volt rá szükségem, viszont most utólag már örülök neki, hogy akkor letudtam, mert legalább most már nem kell még azzal is foglalkoznom, főleg, hogy azért elég sok időt kellett rászánnom.
2018. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18 vagyok és még csak most fogom letenni. Jo ha te 16 évesen kezdted igy később nem kell aggódni, hogy nem lesz időd, mert nekem pl nincs. (Eretsegi, felvételi stb) Szóval hajrá!!! :)
2018. jún. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rájuk, minél hamarabb, annál jobb. Meg azután ha meglesz a jogsid még nem jelenti azt, hogy rá is szabadulsz az utakra. Legyen meg, enni nem kér, ahogy szokták mondani.
2018. jún. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
"Mit tegyek?" Ne foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak.
2018. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16 évesen kezdtem én is.Forgalmizni csak 17-et betöltve lehet amúgy is.Ne foglalkozz mások véleményével.
2018. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!