Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen emberi kapcsolat...

Milyen emberi kapcsolat alakulhat ki egy 27 éves férfi, és egy 16 éves lány között, amit nem vet meg a társadalom?

Figyelt kérdés
Lehetnek-e jó barátok? Vagy kb. semmi keresnivalójuk egymás mellett az életben.

2020. márc. 26. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Egy vasrács még a társaságotok lesz, de jól kijöhettek egymással.
2020. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves első. Látom a mondat második fele nem ment át. Amit nem vet meg a társadolom.
2020. márc. 26. 22:44
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Érdekes helyzet. Most még félig-meddig pedofil jellegű, 10 év múlva viszont már teljesen normális lenne.
2020. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Miért érdekel mások véleménye ha együtt boldogok vagytok? Akár barátság szempontjából, akár románcként.

Ennél nagyobb korkülönbséggel is szövődtek barátságok és párkapcsolatok is. Nyilván lesz aki rosszra gondol, és lesz aki megért és támogat. Itt minden rajtatok áll.

2020. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ebből sem párkapcsolat (mégis mi a francot akarna egy 27 éves felnőtt férfi, egy 16 éves csitritől), sem barátság. Inkább csak ismerősi viszonyt tudok elképzelni, semmi többet.
2020. márc. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Semmilyen véleményem szerint, máshol tartanak az életben, szerintem egy férfit, nem egy bulis kamaszlány idétlenkedése kellene hogy érdekelje. Egy kamaszlány pedig tanuljon, bulizzon, ne felnőttesdit játsszon.
2020. márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Amennyiben te vagy a férfi és ezt itt kellett megkérdezned, akkor kb. egy szinten vagy a 16 évessel.

Mehetsz vele társasozni...

2020. márc. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Hogy le vannak húzva a válaszok.
2020. márc. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

28/F

Az egyetemi éveim nagyon gyorsan elteltek, tanultam mint állat, szabadidőmben is a szakmámmal foglalkoztam, szóval fel sem tűnt az idő múlása. Aztán lediplomáztam, elmentem dolgozni és fél év után esett le mennyit öregedtem.

Szóval a sztori idején 24 voltam. Láttam a buszmegállóba egy nagyon aranyos lányt, aki nem csak aranyos volt, ha nem kegyetlen jól is nézett ki, szóval a szívemet is megbolondította és a sexuális érdeklődésem is felkeltette. Gondoltam egyszer élünk, már dologzok amúgy is szóval nehezebb párt találni, miért ne szólitanám meg? Ekkor egy kislány sétált a kiszemeltemhez és elkezdtek beszélgetni. Ó basszus megjött a kistesója így most mi legyen gondoltam. De nem, nem a kistesója volt. Mint kiderült a beszélgetésükből 9. osztályba járnak (ez tanév vége fele volt mert már majdnem június volt).

És ekkor hasított belém a tudat, hogy valószínüleg 10(!!!!) év van köztünk. És elszörnyedtem. Nekem fel se tűnt, fejben még mindig annak a 18 éves srácnak gondoltam magam aki még csak most végzett a 12.-el és csajozik nyugodtan egy középiskolással. De hiába voltam ott fejben, a testem már 25 volt, 18 is 7 évvel ezelőtt voltam.


Szóval meglehet kövezni a kérdezőt, de nem egy nagy tragédia szerintem. Fejben olyan nehezen és lassan öregszik az ember, hogy az szörnyű. Jelenleg is furcsa kimondani hogy felnőtt vagyok. Fejben még mindig gyereknek érzem magam, de valamiért mégis felnőtt módjára viselkedek és ezt nagyon nehéz megszokni.

2020. márc. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sjsjyj ***** válasza:
17eves lány vagyok és van egy 27eves férfi haverom de én ennél többet nem tudnék elkepzelni.. Ez már túl sok korkulonbseg.
2020. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!