Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek barát az ilyen?

Szerintetek barát az ilyen?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömmel sikerült közelebbi barátságba kerülnöm. Legalábbis idáig azt hittem. Mivel vidékről jár be a fővárosba, többször aludt nálam és használta is a számítógépemet. Egyik nap rákattintottam a gmailre, amikor meglepetten tapasztaltam, hogy az ő fiókjába kerültem. Egyből kiszúrta a szememet a levelezése azzal a csajjal, akire ráhajtott (nem mellesleg a csajnak van barátja). Tudom hibát követtem el azzal, hogy beleolvastam a levelezésébe, de csak arra voltam kíváncsi hogy rólam mit írt, ezért rákerestem a nevemre. Hát basszus teljesen ledöbbentem. A jó dolgokról, amiket érte tettem semmit nem beszélt, a veszekedéseinket viszont kibeszélte és többek közt csicskának és szarjankónak nevezett a csaj előtt. Bezártam az oldalt és felhívtam. Egyből támadott hogy mi jogon olvasok bele a levelezésébe. Őszintén elmondtam a történteket és csak annyit kérten, hogy állítsa helyre a becsületemet a lány előtt és ha már elmondta neki hogy összevesztünk, akkor azt is mondja el, hogy kibékültünk. Azt mondta megteszi, de azóta se beszélt erről, szerintem nem is tette meg. A történtek után már nem tudom úgy kezelni mint régen és nagyon fáj, hogy így bánt velem, holott tényleg sokat tettem a boldogulásáért.

2021. jan. 24. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy így alakult, de legalább megtudtad, hogy nem tekint rád barátként. Én a helyedben lezárnék vele minden kapcsolatot, az ilyen embereket nem jó ötlet megtartani, még ismerősként sem. Ha pedig a lány elhiszi, amit mond neki, ahelyett, hogy Ő maga megismerne, akkor Ő sem való az életedbe. Boldogabb leszel nélkülük.
2021. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne a lány előtt helyreállítania a becsületedet a lány előtt? Ha az egy történet alapján ezeket elhiszi, oklevelet kellene kapnia.


Személyszerint elküldeném a picsába a srácot, oldja meg a saját szarját egyedül. Ő a valódi csicska és szarjankó, hogy puncsolt neked, aztán hátad mögött kibeszélt.

2021. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma próbáltam vele beszélni, az volt a válasza, hogy sértődős fa@fej vagyok. Azt hiszem ez mindent elmond az emberi minőségéről.
2021. jan. 25. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már ne is próbálkozz, csak szakíts meg vele minden kapcsolatot, ha kell töröld a számát, facebook-ját stb. Hidd el jó érzés lesz kizárni az életedből. Ezt úgy kell felfogni, hogy Te kevesebb leszel egy rosszakaróval, Ő viszont veszített egy jóbarátot. Tudom, hogy nehéz, de találsz jobb barátot.
2021. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megtettem! ;)
2021. jan. 25. 21:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Beleolvasni más levelezésébe, hááát, necces.... és bár megtehetném én is! Végig olvasnék mindenkit mit ír, és keményen gyomlálnám a felesleget kifele.
2021. febr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazi Kamu barát!
2021. ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!