Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy ilyen egyszerű üzenetre...

Egy ilyen egyszerű üzenetre mit válaszoljak általánosságban? (konkrétan a leírásban)

Figyelt kérdés

Ha valaki küld egy videót állatokról, vagy képeket, hogy jajj de kis cuki, kis ennivaló.


Én ezekre nem igen tudok mit reagálni, mert én nem látom annak. Ez a szeretgetős reakció belőlem hiányzik. De félek, ha megmondom, hogy csak egy átlagos állat, én nem látok benne semmi extrát, akkor szívtellenek tűnök. Úgyhogy én is ilyen cukiskodóan válaszolok. De ezzel meg ez a bajom, hogy hát ez nem én vagyok. Szerintetek, ha megmondom, hogy én nem látom aranyosnak, nekem ez totál semleges, akkor mennyire néznek "pszichopatának"? Egyaltalán hogy fogalmazzam meg, hogy ne tűnjön érzéketlennek. Mert amúgy csípem az állatokat, csak ez a cukizás nem stílusom.



2021. jan. 29. 17:03
A kérdező szavazást indított:
Továbbra is leplezd, hogy nem látod aranyosnak.
Megmondhatod, hogy nem szeretsz cukiskodni, ettől nem leszel állat utáló.
12 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban aranyos. ennyivel zárd le a dolgot.
2021. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kuldj egy ilyet : (Smile)

:)


Ez jolly joker barmilyen hulye videora v kerdesre

2021. jan. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!