Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ő jobban szeret engem, mint...

Ő jobban szeret engem, mint én őt? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

1 hónapja megismerkedtem egy fiúval neten, egy játékon belül, és összebarátkoztunk. Először még nem volt semmi gond, aztán észrevettem, hogy tök különbözőek vagyunk és sokszor nem értjük meg egymást vagy nem értünk egyet, máshogy látjuk a dolgokat(például amit ő viccnek szán az nekem nem esik olyan jól), de ettől függetlenül jóba vagyunk. És azt is észrevettem, hogy túl sok közös témánk sincs. Már 1x találkoztunk élőben is és picit érdekesen viselkedett és fura is volt számomra. Én közömbösen éreztem magam akkor. Viszont ő láthatóan nagyon szeret engem, és eléggé elkezdett kötődni hozzám, és én nem érzek így... Persze kedvelem, mint haver, de van több olyan "dolga" is amit nem annyira kedvelek, és ez nyomja a szívem. Megint találkozni akar velem, de én ettől nem vagyok valami lelkes, és alapjáraton se vagyok a legkimozdulósabb, legszociálisabb ember. Természetesen nem akarom megbántani sem... Kissé hülyén érzem magam emiatt...

Én 19/l, ő 18/f



2021. jan. 30. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Mondd el neki, hogy te nem akarsz többet haverságnál. Nem kell feltétlenül részletezni, hogy miért.
2021. jan. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Igyekezz csupán magadnak megfelelni, ha azért találkozol vele, hogy ne bántsd meg, akkor magaddal vagy tiszteletlen, hiszen olyan dolgot csinálsz meg, ami kellemetlenséget okoz számodra és rossz közérzetet.

Elsősorban magad felé írányuljon a figyelmed, tedd fel magadnak azt a kérdést, hogy számodra ez jó-e, ha azt érzed, hogy nem, abban az esetben légy vele tisztelettel és mondd meg neki azt, hogy nem szeretnél vele találkozni. Ez az út ahhoz, hogy MAGADDAL és vele is tisztelettel tudj bánni.

Az, hogy nemet mondasz egy olyan dologra, ami neked rossz, azért inkább a magadra való felnézés érzése, a büszkeség telítsen el és ne a buntudat, mert helye nincsen.

2021. jan. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úristen, utolsó, nagyon szépen szavakba öntötted, amivel régóta küzdök, és hogy miért is fontos, magadra való tekintettel is, hogy tisztelettel hozz döntéseket. Nem csak a másiknak megfelelve, hanem a magad iránti tisztelettel.
2021. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 Gyakran én is elájulok magamtól, hogy milyen gondolati töltetek vannak bennem elbújva..... :D ilyen kérdésekre bukkannak elő az ilyen gondolataim.


Viccet félretéve, örülök, hogy számodra is hasznos volt. :)

2021. jan. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!