Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől függ az, hogy egy lány...

Mitől függ az, hogy egy lány lányokkal vagy fiúkkal szeret jobban barátkozni?

Figyelt kérdés
Múltkor megemlítette az egyik barátnőm, hogy milyen jó nekem, amiért a fiúkkal is jól kijövök. Sőt igazából én a fiúkkal szívesebben és könnyebben is barátkozom, ez szerintetek miért van? (Egyáltalán nem ismerkedés céljából teszem ezt, a fiúk mellett valahogy felszabadultabb vagyok.) Van ennek bármiféle pszichológiája?

2019. febr. 15. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak ilyet típus vagy. Az ember nem tudja befolyásolni, hogy ki/kik a szimpatikusabbak. Ha te a fiúkkal jössz ki jobban, akkor barátkozz fiúkkal. Nem kell ebben logikát keresni.
2019. febr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is fiúkkal barátkozom inkább. Jobban lehet velük hülyéskedni, nem kell az egészséges táplálkozásról, öltözködésről, sminkekről órákig beszélni, cserébe általában ismerik a geek dolgokat, star wars, trónok harca, marvel stb, amiket én is szeretek, jártasabbak a világgazdasági kérdésekben, ambíciózusabbak. Igazából szerintem ez nem a nemeken múlik, azzal a fiúval ugyanúgy nem tudok mit kezdeni, akinek az érdeklődési köre távol áll tőlem, mintha lány lenne. Egyszerűen az én ízlésem és világnézetem több fiúéval egyezik, mint lányéval. Ettől függetlenül tök nőiesen öltözök, csak épp untatnak ezek a témák.
2019. febr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!