Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nem keres, nem is bír?

Ha nem keres, nem is bír?

Figyelt kérdés
Egy hónapot laktam együtt egy nagyobb albérletben több emberrel, és egy lánnyal tök jóban lettünk. Mindketten nagyon életvidám és nyitott emberek vagyunk, és úgy ereztem tökre egymásra találtunk. Aztán meg november végén hazament (ugye az egyetem alapból online) es rairtam, hogy jön e még karácsony előtt és mondta, hogy biztos. Azóta én nem mentem vissza mert online lesznek a vizsgáim és kényelmesebb itthonról. Ő kontetan lszar, tok rosszul esik hogy semmilyenszinten nem érdeklődik felőlem, pedig én tényleg azt hittem jóban vagyunk,es engem érdekelne mi van vele... Lehet igazabol nem is bírt engem, csak azért hittem azt mert lakótársak vagyunk? Az a baj velem, hogy nagyon hamar megkedvelek mindenkit, és emiatt most olyan szomorú vagyok...21L

2021. jan. 31. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

A női kapcsolatok mind felszinesek. Egymásra vetéjtársként gondolnak.

Csak aztán néked mélyebb érzéseid lettek. De én érdeklődve megvigasztalnálak :'D

2021. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dehogyis :D csomó barátnőm van, akik szintén keresnek engem. Ő biztos hogy nem tekintett vetélytarsnak, mert 1.nalam is magabiztosabb 2.van barátja.
2021. jan. 31. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Jaa, szivem. Akkor itt a baj. Van barátja. Általában a farok fontosabb mint a haveri kapcsolat ápolása.


Ezt már én is tapasztaltam a másik nemnél.

Havetom megismert vkit és már mindjárt rám sem írt, nem edzettünk.

Szoval, farok!

2021. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De amikor nekem volt barátom ugyanolyan fontosak voltak a barátnőim :( amúgy ez a gáz, hogy ennyire hamar kötődok olyan emberekhez is akik csak jóban voltak velem mert akkor épp jopofanak tartottak aztán már az se érdekli őket hogy mi van velem
2021. jan. 31. 21:53
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam h ráirok, de szerintem 5 nap múlva válaszolna vmi basic dolgot és az még rosszabbul esne..
2021. jan. 31. 21:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Én minden ismerősömmel így voltam/vagyok! Én mindenkit keresek, de észre sem veszik ha nem írok, nekik meg eszükbe sem jut! Egész életemben így volt, én mindenkivel jó arc vagyok, meg segítek, ellenben tőlem azt se kérdezik meg, hogy élek-e még.. Barátnőimnis csak addig voltak amíg kihasználták a jószívűségem, meg lehúztak anyagilag, mikor már meguntak, kiraktak mint macskát szni... :)
2021. márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!