Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Visszaírnál olyan barátodnak,a...

Visszaírnál olyan barátodnak,aki mostanában csak akkor keres,ha szüksége van valamire?

Figyelt kérdés
Régebben eljártunk sokfelé és jobban tartottuk a kapcsolatot,de amióta párja van sokszor csak hónapokkal később keres,azért mert szüksége van valamire.
2021. jan. 27. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha igaz barát vagyok akkor igen.
2021. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem nagyon, csak hetekkel később. Talán rájönne ezzel, hogy nem fogok ugrani minden kívánságára.
2021. jan. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Aha hónapokkal később!
2021. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónál a pont!
2021. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja egyszer mikor eszembe jut véletlen.
2021. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ismerőseim többsége velem ilyen. Hónapokig lóf@szt nem érdeklem, aztán amikor zh, vagy vizsgaidőszak van, hirtelen megtalál pár rejtett barátom.


És igen, szoktam nekik segíteni, mert bár t.köm tele van azzal, hogy senkinek sem jelentek többet egy jó tanulónál a hátsó padban, de általában szokták viszonozni a segítségemet, pl. ha én kérek jegyzőkönyvet.


Úgyhogy lenyelem az elveimet, érzéseimet, amikor egy szaktársam ír, és általában segítek, ha tudok.


F

2021. jan. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!