Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak olyan ismerőseitek,...

Vannak olyan ismerőseitek, akik idegeitekre mennek azzal, hogy hiába köszöntök el tőlük, még akkor is mondják és mondják ? Nekem facen van néhány olyan ismerősöm, akik rendszerint késő este írnak ( nekem este 10 óra már késő )

Figyelt kérdés

Persze senkit nem akarok megbántani, pár szót csevegek velük, aztán elköszönök, de csak nyomják, aztán már vagy háromszor elköszönök, jó éjt kívánok, megirom, hogy tenyleg pihennék, de csak írnak...

Tiltottatok már valakit ilyenért ? Vgy esetleg olyan volt, hogy személyes találkozokor ( mondjuk utcán, vagy boltban ) nem tudtatok megszabadulni valakitől ?


2021. febr. 2. 23:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Komolyan, nekem egyre több ilyen esetem van. Multkor futás közben találkoztam a volt szomszédasszonyommal, épp sétáltam közben, amikor meglátott. Illendőségből beszéltem vele pár szót, de aztán mondtam neki,hogy mennék, mert már fázom, de csak mondta a magáét. Nagyon idegesítenek ezek az emberek, az ilyen dolgok
2021. febr. 2. 23:10
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne irj vissza este 10-kor.. irj masnap reggel/delutan amikor tobb idod van mond meg, hogy pihentel ne haragudjon stb.. de ha valakivel amugysem akarnal beszelni nem kell az udvariaskodas miatt csevegni
2021. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Némítsd le őket, mondják csak nyugodtan maguknak. Sajnos ez csak az online térben működik, én személy szerint örülnék, ha a valóságban is lenne ilyen opció az ilyen emberekre, akik tényleg nem veszik észre magukat.
2021. febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ismerősöm ilyen de nem neten hanem élőbe. Volt h siettem a dolgomra, összefutottunk és csak mondta és mondta hiába mondtam h sietnem kell. 5 perc után meguntam és otthagytam. Lelőni nem lehet az ilyet.
2021. febr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De miért akaszkodnak így rá a másikra, ezek energiavámpírok és nem tartják tiszteletben, hogy valaki pihenne/ dolga van, stb.

Olyan is van, hogy hallom a telefon csipogását, de főzök pl, nem is tudom/ akarom elolvasni, de egy perc mulva megint ir, ha azt sem olvasom, akkor megint, ha más nem egy smilyt, addig nyomja, míg nem reagálok..


Kettes, ezek közt van olyan is, akikkel nem nagyon akarok csevegni, anno egy városban laktunk, de ennek már 1000 eve. Nagyjából semmit nem tudunk a másikról, nem maradtunk egymás életének részei.

Nekem nemrégóta van face profilom és bejelöltek, visszaigazoltam és illendőségből csevegtem velük pár szót, de nem akarok irogatni velük, nem akarom, hogy ennyire ramtelepedjenek. Van, aki nyomja reggeltől estig és ez szamomra kellemetlen, csak ugy nem akartam, hogy taplónak gondoljanak, de ez már sok

2021. febr. 2. 23:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem vagyok face-en, semmire sem jó. Ahogy leírod, hogy jó éjt, egyből lépj ki! Aki telódat némítsd le ha főzöl.
2021. febr. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen ismerősöm és neten rendszeresen ezt csinálja. Én sem szeretném megbántani, eleinte még folytattam is vele a beszélgetést, de mára már az elköszönésem után (amit nem hirtelen odavágok) egyszerűen csak kilépek a chat-ből és kikapcsolom a WiFi-t a telefonon.

Főleg vizsgaidőszakban volt kellemetlen a dolog, mert többször hangsúlyoztam, hogy nagyon sok a tanulnivaló és megyek lassan. Valahogy lereagálta, de óránként, ha nem sűrűbben, küldözgetett mindenfélét, szóval végül némítottam. Ez is jó módszer ilyenkor.

2021. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek komolyan, ha zavar a pittyegés, mi a tökért nem kapcsolod ki?

Én félig vagyok ilyen - elköszönésnél általában lelövöm magam (már ha van olyan, sok ismerősömmel csak "végtelenített" üziket küldünk egymásnak), de ha valaki "pill"-ezik vagy szól hogy most nem lesz, akkor folytatom a mondandómat. Nem törlődik ki, nem veszik el, ott marad és ha visszajön az illető, akkor tud rá reagálni. Sokszor írok hajnalban is ha valami eszembe jut vagy találtam valami érdekeset, aki nem szereti a pittyegést, az lője le :D Igaz, nekem általában ez eszembe se jut, mert nekem nincs fent az a vacak a telefonomon, böngészőből használom, ha olyanom van. Nekem csak ne diktálja egy app sem, hogy mikor érek rá és mikor nem. Nem értem ezt a görcsöt sok emberben amúgy, hogy mindig ott kell lenni válaszolni kell, nyomni kell a rizsát valai nem válaszol 5 percig mert más dolga van, itt a világvége, úristen úristen... meg vagytok ti hibbanva, én mondom :D

2021. febr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tök igazatok van, némítani kell az ilyet, vagy drasztikusabb esetben törölni, tiltani, de az meg milyen már...most tényleg bunkónak gondolnak, hát 1 településen laktunk, stb. Mondjuk van, akivel abban az időben is felszínes volt az ismeretség, nem túl közeli, mivel más korosztály, stb. Van, akiről igazából csak halvány emlékeim vannak.

Igazad van neked is utolsó , meg vagyunk hibbanva. Mondok merészebbet, nekem lehet, nem is kell facebook. Most érted, aki ismer, az tudja a számom, en is az övét, beszélgetünk élőben, stb.

🤩🤩🤩

2021. febr. 3. 22:53
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan ismerősöm van, akinél akkora szünet sincs a szövegében, hogy legyen időd elköszönni :D Nem is tartom vele annyira a kapcsolatot
2021. febr. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!