Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől nem lesz unalmas valaki?...

Mitől nem lesz unalmas valaki? ( én)

Figyelt kérdés
A programok, amiket találok, arra azt mondják a barátaim, hogy nem jönnek, nekik nem tetszik.
2021. febr. 3. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mondj 2-3 programot! Kíváncsi vagyok, hogy nekem tetszene-e.
2021. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Nem a hozzád illő emberekkel barátkozol.
2021. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is unalmas vagyok, fogalmam sincs, hogy mit kéne csinálnom, hogy ne legyek az. Bár mondjuk barátaim sincsenek, úgyhogy egyelőre nincs megfelelési kényszerem.


20F

2021. febr. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi számithat unalmas programnak, szerintem mindenhez lehet megfelelő tarsat talalni.

És attól te még nem leszel unalmas, hogy történetesen a barátaidat nem ugyanaz érdekli mint téged. Pl engem egy focimeccs nem érdekel, de ettől meg nem unalmas se a program, se én xD mondd már meg, engem is érdekel, mik a te programjaid

2021. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kisgyerekesek vagyunk ( akit hívtam,az is) : mezítlábas park, lovarda állatsimogatóval, játszótér, vonatozás. ( még a járvány előtti idők)
2021. febr. 5. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:

nézd, lehetek őszinte? anyunak két, jóval fiatalabb húga van, ami azt a fura helyzetet eredményezte, hogy én kamaszként figyelem a két kisgyerekes anyukát a közelemben. mindketten nagyon kedvesek, imádják a gyerekeiket, mi is imádjuk őket is, kicsiket is. a két húg közül az egyik teljesen összenőtt a gyerekkel, a másik nem. és legyünk őszinték, néha ez utóbbi is megunja a testvérét.

mert persze, a játszótér izgalmas, az állatsimogató is, de azon kívül, hogy gyerekeik vannak, azért gondolom vannak más személyiségjegyeik is. és mondjuk ugye pont abban az időtartamban, amiben kimozdulhatnak, ne mindig gyerekesprogram legyen már... nem lehet hogy a masszív kisgyermeknevelés mellett (ami napi szinten tartalmaz ilyen programokat) tényleg unalmas? tudom, persze, családja válogatja a lehetőségeket, de én bármikor átmegyek mamához vigyázni a kicsikre, amíg a nők elmennek moziba vagy kávézni...

2021. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezek családos programok, ha a gyerekekkel együtt találkozunk, nemigazán lehet 6 gyerekkel együtt egésznapos felnőttes programot csinálni, miközben visszük a gyerekeket magunkkal, unnák magukat, behisztiznek. ;(
2021. febr. 6. 02:03
 8/8 anonim ***** válasza:
és milyen programokat ajánlanak ők?
2021. febr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!