Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit láthat az osztálytársnőm...

Mit láthat az osztálytársnőm egy olyan fiúban, akivel összejött, aki azt hiszem már alkoholistának számít és drogozik?

Figyelt kérdés

Osztálytársnőmmel szakiskola részen ismerkedtünk meg, osztálytársak voltunk 3 éven át, aztán mentünk tovább érettségire. Nemrég összejött az egyik fiúval, aki majdnem minden este részegedésig iszik, és reggelente is egy-egy korttyal kezdi a napot. De ő jobban aggódik amiatt, hogy az alkoholnál jobban nyomatja a drogot, de az (még) nem látszik rajta.


Osztálytársnőmnek felvázoltam, miért is nem jó, és veszélyes is ez a remek kombó, de ráhagytam, csak megmondtam neki, vigyázzon magára.


Sok kapcsolata volt már, de ennyire szerelmes nem volt. És nem értem, őszintén nem értem ezt. Néhányszor találkoztak már, távoktatás során is, és sokat chateltek, de kb ennyi. Oszttársőm tudja ezeket a sötét dolgait, amiket napi, vagy legalábbis gyakori rendszerességgel űz, de azt mondja nem érdekli, és nem próbálja meg megváltoztatni őt.


Én viszont féltem, mert azt mondja, mindig magánál van amikor be van drogozva a srác, tudja magáról kicsoda, de ez nem nyugtat meg abban, hogy ne adj isten egyszer mégsem tudja magáról és kezet emel rá. Szerintetek mennyire lesz hosszúéletű kapcsolat, ha a lányt nem zavarja (még), hogy ezeket csinálja?


2021. febr. 5. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom fiatalok vagytok mindannyian. Ilyen korban normális a lázadás, ennek pedig egyik formája a lázadókhoz való kötődés.
2021. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Úgy érezni féltékeny vagy az osztálytársasszonyod palijára.

Lózer🙄

2021. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Fiatalok vagyunk, de azért nem annyira, hogy tudatlanságban legyünk. Mindketten 20 évesek vagyunk.


Drága második, ment a lepontozás és a moderátorok figyelmébe ajánlottam a remek kommentedet.


Nem vagyok féltékeny, se lúzer. Két igen komoly szenvedélybetegség egy embernél szerintem igen veszélyes ahhoz, hogy aggódni lehessen az osztálytársnőmért, akinek nem kívánok egy újabb rossz kapcsolatot.

2021. febr. 5. 20:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Ő dolga hogy kivel jön össze,és szerintem nem minden ember olyan drog hatása alatt/részegen mint az átlag,lehet ő is közéjük tartozik
2021. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáltatok beszélni róla az osztálytàrshölgyeddel?
2021. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy milyen drogról van szó? Mert ha fű, azt meg sem említeném.
2021. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
A fűtől elvileg csak ellazulsz,nem leszel pszihopata
2021. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly, hogy van olyan debil, aki szerint irigyelni lehet egy drogos, iszákos prolimajmot?
2021. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak a lány tudhatja szerintem.

Sokszor ilyenkor a "megmentési" szándék vezérli az embereket, remélik, hogy a másik ember miattuk fog talpra állni, de persze nem feltétlenül ez áll fenn.


Egyébként milyen drogról van szó? Mert ha csak fű vagy speed, akkor az alkohol miatt jóval több okod van félteni a lányt, ha mondjuk heroin, akkor viszont azt mondanám, hogy mindenképp rángasd ki a kapcsolatból.

Attól is függ a dolog egyébként, hogy milyen ember a srác alapból, miért módosítja a tudatállapotát és milyen lesz mikor bedrogozik. Rengeteg féle ember és szer létezik és mindegyik szerre másképp reagál minden ember, szóval nem egyszerű ismeretek hiányában tudatlanokként választ adni.

2021. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A maradek tulajdonsagai miatt szerelmes a fiuba, egy szemelybe, aki tortenetesen iszik, drogozik, es meg igy is boldogga teszi per pill.
2021. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!