Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szólnátok, ha egy barátotok...

Szólnátok, ha egy barátotok vizelés után nem mosna kezet mikor nálatok van vendégségben?

Figyelt kérdés

Van egy baráti társaságom akikkel hetente egyszer össze szoktunk ülni inni 1-2 kört, és megbeszélni, hogy kivel mi van.

Mivel a törzshelyünk most nyilván zárva van, ezért mindig valamelyikünknél találkozunk. Az egyik srác rendszeresen nem mos kezet wc-zés után. Engem baromira zavar, hogy úgy nyúl be a hűtőszekrényembe, és úgy fogdos össze mindent.

Nem tudom, hogy kéne neki szólnom, hogy ne legyen gáz a szitu, és ne legyen sértődés.



2021. febr. 7. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Csak finom, hiszen barát és nem akarom megalázni, de ez az a határ, amit nem léphet át.
2021. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Hordanék magammal spriccelős/folyékony kézfertőtlenítőt és a kezébe nyomnám. Finom célzás; ha nem megy, akkor viszont mindenki előtt szólnék neki.
2021. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem apámm csináta ezt. Miközben rendmániás volt, meg tisztaságnak kellett lennie mindenhol. Szerintem nagyvécé után sem mosott kezet. Egyszer nagyon felhúztam magam, és rászóltam, mert láttam a konyhában pakolgat utána. Nem változott semmi.

Barátnak már kínosabb szólni, de nekem tuti eldurranna az agyam. Főleg, hogy hűtőbe nyúl. Ahogy első írja vond félre, finoman.

2021. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy sokan nem mosnak kezet normálisan.

Anyósom sem és úgy főz. Egyszer hetekig nem volt szappan nála. Vízzel mosott kezet. Közben nála is minden patent elvileg.

2021. febr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DMJ2 válasza:
100%
Én mindenképpen szólnék neki, de csak finoman. Mármint persze, hogy nem szép dolog, de nem vetném csak úgy oda elé. Nyilván négyszemközt, barátiasan jegyezném meg.
2021. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából azért furcsa nekem is, mert nem egy hulladék, igénytelen emberről van szó, a külsejére mindig figyel, ruha, séró rendben, van élettársa, aki szintén egy szép, igényes nő. És most meg látom, hogy ilyen alap dolog, hogy kézmosás vizelés után teljesen kimarad neki. És rendszeresen, tehát nem csak arról van szó, hogy elfelejti egyszer-egyszer a társaság hevében.
2021. febr. 7. 18:24
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
"Gondolj bele, a csajok ugyanazt a faxt a szajukba veszik es senki nem halt bele, de meg csak betegek se lettek sztem. Ezek egeszseges bakteriumok." mint anyád, aki utána adott jóéjtpuszit is a kis buksidra.
2021. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fúj, igen.
2021. febr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!