Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan beszélhetnék haverommal...

Hogyan beszélhetnék haverommal a szégyellőségéről?

Figyelt kérdés

Szóval bármikor, amikor pl mosdóba megyünk, akkor mindig fülkébe megy. Ezzel nincs is gond. Múltkor viszont mindkét fülke foglalt volt amikor bementünk a mosdóba, én beálltam az egyik szélső piszoárhoz, ő pedig inkább visszafordult az ajtóból, holott mondta, amikor megemlítettem, hogy elmegyek mosdóba, hogy neki is kell már pisilnie. Miután én végeztem nem ment vissza, azt mondta, hogy elmúlt. Viszont hazafelé a kocsiban már látszott, hogy nagyon szorítja...


Egyszer rákérdeztem nála, miért megy mindig fülkébe, azt mondta azért, mert nem hord alsógatyát és megtörli, hogy ne látszódjon a farmerján folt... ezzel csak az a bibi, hogy volt már, hogy elmentünk valahová, pl ruhát venni, és mondta h adjak be neki egy másik farmert, akkor kinyitotta kicsit az ajtót és láttam h van alsó rajta.


Szeretnék segíteni neki, mert tudom milyen rossz, ha nem tud piszoárba vizelni az ember, sokáig nekem is volt ilyen problémám.


Viszont nem tudom hogy hozhatnám fel neki ezt a témát anélkül, hogy furcsa lenne, nem akarok előtte melegnek tűnni, eléggé homofób beállítottságú...


Köszönöm előre is a segítséget, tippeket.



2018. szept. 5. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem vagytok legjobb barátok, akkor nekem - ha a helyedbe lennék - eszembe nem jutna ezt a témát megpedzinteni. Rohadt kényelmetlen, kellemetlen, ciki tud lenni - főleg hogy írod, hogy nem közeli barát, lehet, hogy vizelési gondjai vannak, vagy felfázott... sose tudhatod...
2018. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Óvodás korunk óta ismerjük egymást, szinte napi szinten beszélünk.

Intimebb dolgokról nem, de egyébként szinte bármiről...


Amúgy 25-26 évesek vagyunk, ez kimaradt

2018. szept. 5. 16:08
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Miért akarod megváltoztatni? Neki így megfelel, ne eröltesd rá a saját elképzelésedet!
2018. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem simán hagyd békén, ez nem egy nagy probléma.


Az alsógatyás kérdés meg: lehet valóban nem hord a hétköznapokon, csak nem akar akkora suttyó lenni, hogy összefarkazza a bolti holmikat, arról nem is beszélve hogy a több tucat ember által próbált ruha sem a leghigiénikusabb.

2018. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valamiért nem akarja hofy mások meglássák. Kics, vagy nagy, esetleg görbe. Az ilyen dolgoknak hamar híre megy, pláne kis közösségben. Ne froclizd.
2018. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem megváltoztatni akarom, hanem segíteni neki, hiszen ez egy probléma, ami érezhetően gondot okoz neki.


Igen, lehet aznap pont vett fel alsót, bár nem azért indultunk h vásárolgassunk, szóval nem tudom...

2018. szept. 5. 16:33
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

A haverod nem előtted akarja intézni a benső ügyeit, ez a szíve joga, akármi is az oka.

Te viszont tanácsokat kérsz és vársz a gyakorin, mert NEM MERED előhozni a témát...

Tulajdonképpen KI IS a szégyenlősebb?

2018. szept. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, segítséget kértem, hogy hogy beszélhetném meg ezt vele anélkül, hogy furcsán érezné magát. Hogyan érhetném el azt, hogy megbízzon bennem annyira, hogy elmondja ha valami baja van.


Köszönöm a rengeteg hasznos kommentet, és hogy nem kötekedni akartok. Ja, nem...

2018. szept. 5. 16:52
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Mivel már kinőttetek a gyerekkorból, a legjobb a sokkterápia: javasold neki, hogy most, amikor még jó az idő menjetek el egy nudista strandra. Ott aztán kénytelen lesz szembenézni azzal, hogy a kutyát sem érdekli a másik ember mezítelen teste és a megfelelő anatómiai függelékek.
2018. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg segíteni akarsz neki akkor nem erőltetem.

Rohadtul kellemetlen tud lenni az ilyen.


Valószínű hogy valami nincs rendben.

De a legjobb amit tehetsz az az hogy nem feszegeted a témát.

2018. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!