Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapesten miért olyan gyako...

Budapesten miért olyan gyako a nyilvános vizelés? "Normális" emberknél is szokássá vált?

Figyelt kérdés
Nem értem nincs erre valami törvény? Na és az a durva hogy gyakran a "normális" emberek is (ez alatt azt értem hogy nem hajléktalanok utca seprők vagy ilyesmik) képesek akár fényes nappal is nyilvánosan vizelni. Én Budapesten az életemben már többször is láttam ilyet de mások leírásai még durvábbak. Azért teszem fel pont most ezt a kérdést mert olvastam egy cikket amiben arról írták hogy ez milyen gyakori. Én nem lakók olyan rossz környéken és nem is járok rossz helyekre mégis láttam ilyet de a cikk alapján ez még gyakoribb lehet. A cikkben azt írta a cikk író hogy a legmegdöbbentőbb számára az volt amikor egy öltönyös ember a templomnál vizelet majd bemenet a barátnőjével a misére. Ez alapján a cikk alapján szerencsém hogy Budapesten jobb környékén élek. De ilyesmi mint ez a legutóbbi példa a cikkből normális helyeken Berlinben, Londonban vagy Párizsban szinte elképzelhetetlen.

2020. ápr. 10. 18:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
93%

Azért mert baromi kevés a nyilvános wc és baromi sok helyen lehet inni. Amszterdamban pl simán vannak utcai vizeldék, ahol tök ingyen lehet pisilni nagyon egyszerű körülmények közt.


[link]


Ennyi kéne nálunk is, dehát ez meghaladja a vezetőink képességét.

2020. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 Estádio de Felchút ***** válasza:
80%

mert nincs nyilvános budi

de komolyan, erre magadtól nem jössz rá?

2020. ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
91%
Eddig bementem az első krimóba, ha volt a közelben, de most még oda se lehet menni :-/ És tényleg nincsenek nyilvános WC-k.
2020. ápr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
Igen az egy dolog hogy nincs nyilvános WC de máshol olyan sok van? Persze kellenének nyilvános WC-k de ettől még ha nincs nem az a megoldás hogy az ember az utcán végzi a dolgát. Persze lehet egyes embereknek betegsége ami miatt nem tudja vissza tartani de mindenkinek nem lehet betegsége. Azok akiknek tényleg betegésük van elenyészőek lennének a mostani helyzethez képest. Ráadádul a példa is amit olvastam a cikkben és leírtam ide is az nagyon durva. Amúgy első nem tudom mi ez amit mutattál Amszterdamban de az ilyeneket be kellene tiltani ott is. Nagyon durva hogy az állam ilyeneket építtet. Láttam a videót amit belinkeltél és még lyukak is vannak azon az izén ezen kívül rendkívül koszos hely. Rendes nyilvános WC-k kellenének nem olyan akármicsodák.
2020. ápr. 10. 18:51
 5/62 Estádio de Felchút ***** válasza:
37%

"de ettől még ha nincs nem az a megoldás hogy az ember az utcán végzi a dolgát"


HANEM?? HMMM??

2020. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
Mondjuk az hogy visszatartod? Pl a nők sem szokták (persze vannak kivételek) az utcán végezni a dolgukat. Persze nekik bonyolultabb is de ha ők vissza tudják tartani meg a férfiak közül is sokan akkor egyesek miért nem? Na meg akkor miért nem mész haza Wc-zni? Vagy miért nem figyelnek az emberek oda rá hogy ne kerüljenek ilyen helyzetbe? Semmi szégyen érezte nincs sok embernek? Ráadásul fényes nappal is sokan teszik ezt sokan még
2020. ápr. 10. 19:00
 7/62 anonim ***** válasza:
58%
Szerinted inkább összepisált nadrágban kéne járni?
2020. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
74%
Nokent nagyon jo hogy elotte x ideig.nem ihatok, mert nincs wc. Pasikent tuto pisalnek
2020. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
Vissza lehet tartani. Na meg lehet figyelni arra hogy ne jöjjön rád az utcán. Pl ha nem iszok vagy csak mértékkel iszol és inkább akkor iszol ha már otthon vagy vagy olyan helyen leszel ahol megtudom oldani. Nekem is volt már hogy nagyon kellett de visszatartottam. Én még erdőben sem lennék hajlandó mert nekem csak WC-n jó és nem valami koszos sz-ros Wc-én hanem tisztán tartott rendes WC-n.
2020. ápr. 10. 19:21
 10/62 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, te postai alkalmazottként mit csinálnál, ha egész nap kint kellene lenned? Sehol nincs wc, bekéredzkedni nem lehet sehova...
2020. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!