Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez célzásnak vehetem, vagy...

Ez célzásnak vehetem, vagy csak én értettem félre valamit?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon jó barátok vagyunk már rég óta. Valahogy feljött a párkeresés témája, neki sincs senkije, pedig nagyon szép lány. Elkezdtem mesélni neki hogy belefutok néha olyan lányokba akiknek az a legfontosabb hogy van e kocsid, ha van akkor milyen, mennyi pénzed van stb. Erre rá vágta hogy nekem nincs ilyen igényem mert van kocsim. Nyilván mosolygott is. Nem tudtam hova tenni hogy most célozgat hogy hahó itt vagyok én, vagy csak úgy mondta. Vagy én gondolom túl ezt az egészet.?

2021. febr. 8. 12:15
 1/5 KeyserSöze ***** válasza:
100%

Ha jó barátok vagytok akkor beszéljetek őszintén. Egy vagy két randi nem fog szétválasztani titeket ha esetleg mégsem jönne össze szerintem.

Persze ne erőltess semmit de ha adja a jeleket és neked is tetszik és többet érzel, mint barátság akkor ne emészd magad sokáig a dolgon. Légy tökös és hívd el randira. Aztán meglátjátok. :)

2021. febr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez igazából kétesélyes. Lehet, hogy csak szóba jött ez a téma, te elmesélted, hogy hány csaj golddigger k...a, akivel találkoztál, lehet hogy csak meg akarta védeni magát vagy a mundér becsületét- Nem feltétlenül van rád gerjedve attól, hogy mosolygott. Az is lehet, hogy ilyen finoman célozgat. Ha akarsz tőle vmit, akkor próbáld meg, legfeljebb kikosaraz.
2021. febr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy nem akarom hogy a barátság megszakadjon. lehet összejönnénk, aztán a barátságnak is annyi.
2021. febr. 8. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg ne adj jeleket neki, mondd el, hogy mennyire örülsz, hogy a barátod, csak leesik neki, hogy nem érdekled úgy. Ha nagyon akar, akkor meg majd úgyis rákérdez, hogy nem lenne-e kedves máshogy ismerkedni, akkor meg elmondhatod, hogy félsz, hogy a barátságnak vége szakad, ezért inkább nem szeretnél vele párkapcsolatot.


Legfeljebb többet ne beszélj az ismerkedéseidről meg a randizásaidról, vannak azért olyanok, akik ezt célzásnak veszik. Van még jó pár téma, amiről lehet beszélni.

2021. febr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem adtam neki jeleket :D Ő kérdezte hogy mi az oka hogy nincs párkapcsolatom, én meg csak válaszoltam :D
2021. febr. 8. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!