Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós célzásnak szánta volna...

Anyós célzásnak szánta volna nekem ezt a kijelentését?

Figyelt kérdés

Van egy 4-5 éves Sencor porszívónk,egy ideje valamiért hamar leáll porszívózás közben.Hamar felmelegszik a motor szerintem...Pár perc pihentetés után úrja lehet vele porszivózni.

Nemrég anyós nagyos ideges lett,h leállt nála a porszivó,és ezt mondta nagy mérgesen nekem: Nem lehet igaz,neki meg egyszer sem mentek tönkre ilyen hamar gépek!

Ha célzásnak is szánta,én aztán nem érzem magam hibásnak!A porszívó működik még azóta is!


2015. nov. 26. 13:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem mindegy, hogy az ő porszívójuk vagy a ti sajátotok a kis háztartásotokban. Utóbbi esetben sok beleszólása nincs.

Amúgy valószínűleg csak bosszankodott - ki ne tenné ilyenkor?

Mondjuk ha ő rendszeresen üríti a porzsákot, mossa/cseréli a szűrőket, te meg nem, akkor valóban lehet közöd hozzá. Rövid távon tönkre fog menni a porszívó és elég drága egy új, jó hogy vigyázni akar rá.

2015. nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Hogyhogy anyósod porszívózik nálatok?
2015. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Igen valószínűleg célzásnak szánta, hogy a te hibád?

Anyós porszívója és azóta ment tönkre mióta te ott vagy?

Gondolom akkor nem csak ez az egy bibi van a kettőtök viszonyában.

2015. nov. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Anyósnál lakunk a párommal.

A porszívót természetesen rendszeresn takaritom,kimosom a tartályt stb.Hetente egyszer porszívózok(én az emeleten,anyós a földszinten).

2015. nov. 26. 13:40
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Közös lónak túros a háta...


Amúgy szerintem is arra célzott, hogy nem vigyázol a porszívóra eléggé.


Miért nem laktok külön?

2015. nov. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Én cuki lennék és elvinném szerelőhöz.

Problem solved.

2015. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Vagy azért mondta, mert azt gondolja, hogy nem vigyázol rá, vagy csak egyszerűen ideges lett, hogy esetleg pont nála fog tönkremenni, és nagy hirtelen ezt vágta a fejedhez.


Két dolgot tudnék hozzáfűzni.

1. Túlkomplikálod, kár ezen rágódni.

2. Lehet, hogy anyósod 20 éve ugyanazzal a porszívóval porszívóz, és még nem ment tönkre. Ami azért van, mert régen még tudtak (vagy inkább akartak), minőségi, tartós dolgokat gyártani. Pont ma gondolkodtam rajta, miután néztem milyen állapotban van a 6-7 éves hűtőm, hogy anyukám több, mint 20 évig használta az előző fagyasztóját, mire elromlott. De se egy rozsdafolt, se egy elöregedett gumi, vagy műanyagdarab nem volt rajta.

2015. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
6, én is cuki lennék, vennék egy ujat neki...a foldszintre, én meg használnám ezt az emeleten...de ha még cukibb lennék, akkor elkoltoznék.
2015. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Fogadni mernék, hogy hepa-filteres az a porszívó, ha igen, a filtert szoktad cserélni?

Egy-két alkalommal ki lehet még mosni, de utána kuka.

Ha ez a helyzet, akkor azért szarakszik a porszívó, mert erőlködik az eltömődött filter miatt, ha nem lenne benne túlmelegedés-gátló, már leégett volna a motor.

Ilyen esetben még igaza is lenne anyósnak :D

2015. nov. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
90%
Igen. Célzásnak szánta. Vegyél egy porszívót. Én sem szeretem a közös dolgokat.
2015. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!